Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Обладнання на 557 тис. грн. отримали бердичівські медики за сприяння Олександра Ревеги

Time Додано: п'ятниця, 27 жовт. 2017, 17:11 ( 26 дн. назад )

Свою обіцянку він виконав, і Бердичівська центральна міська лікарня поповнилася новим фіброгастродуоденоскопом та партією деструкторів для безпечної утилізації використаних шприців. Напередодні Дня медичного працівника народний депутат України Олександр Ревега висловив готовність допомогти головному медзакладу Бердичева у придбанні необхідного обладнання, і керівництво лікарні склало список, куди увійшло те, що потрібно у першу чергу. За задумом депутата, кошти на закупівлю обладнання мали надійти із Фонду економічного розвитку, тож відповідна процедура зайняла певний час.

Обладнання на 557 тис. грн. отримали бердичівські медики за сприяння Олександра Ревеги Обладнання на 557 тис. грн. отримали бердичівські медики за сприяння Олександра Ревеги Обладнання на 557 тис. грн. отримали бердичівські медики за сприяння Олександра Ревеги Обладнання на 557 тис. грн. отримали бердичівські медики за сприяння Олександра Ревеги Обладнання на 557 тис. грн. отримали бердичівські медики за сприяння Олександра Ревеги

І ось в ендоскопічному кабінеті оцінюють подарунок: коштує «японець» чимало – півмільйона гривень, але, фахівці кажуть, воно того варте. Новий фіброгастродуоденоскоп призначений для огляду стравоходу, шлунка та ділянки 12-палої кишки. Має достатньо широкий кут обзору, біопсійний канал, якісну оптику. За його допомоги можна вводити все необхідне, брати аналізи, зупиняти кровотечу і взагалі – виявити неприємні «сюрпризи», про які людина й не здогадувалася.

Бердичівляни можуть не страшитися, що у лікарні їх колотимуть б/ушними шприцами, а самі медики – того, що підчеплять ту чи іншу інфекцію. 25 деструкторів (по одному-двом на кожне відділення) призначені для відрізання та спалювання голок, тобто контакт останніх з персоналом мінімізується. Загальна вартість нової партії деструкторів – 57 тис. грн.

І сам Олександр Ревега, і міський голова Василь Мазур єдині у думці: у час реформ, коли не завжди зрозуміло, як на виході працюватиме та чи інша галузь, у Бердичеві не повинні сидіти, склавши руки. І не сидять. Щодо медицини, то тут намагаються враховувати і потреби пацієнтів, і думку лікарів-практиків.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0