Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Сантехнік – це не засмальцьована роба, тросик і вантуз, це – творець затишку і комфорту людини, заявляють у ПТУ № 4
Chatbox :)
Комбат молодец, сразу представи ...
Time 02:46 - 23-04-2017
Сантехнік – це не засмальцьована роба, тросик і вантуз, це – творець затишку і комфорту людини, заявляють у ПТУ № 4
Chatbox Комбат
ОООО,Чепушило ссыкливое....расп ...
Time 22:08 - 22-04-2017
«Хочу, аби українські жінки були щасливими»: Бердичів сколихнула «шалений екстраверт» Жанна Куява
Chatbox Гость
[url=https://www.youtube.com/wa ...
Time 15:53 - 21-04-2017
«Хочу, аби українські жінки були щасливими»: Бердичів сколихнула «шалений екстраверт» Жанна Куява
Chatbox Гость
Хорошая статья
Time 15:53 - 21-04-2017
Екс-директор Бердичівського медичного коледжу не бажає прощатися з посадою. Справою «Клименюк vs громадськість» зайнялася поліція
Chatbox Бердичівляночка
https://youtu.be/ Xh W-YfjQis4 , ...
Time 15:14 - 20-04-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Об’їзна дорога має розвантажити місто від транзитного вантажного транспорту

Time Додано: понеділок, 27 серп. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Об’їзна дорога має розвантажити місто від транзитного вантажного транспорту

Як попередити аварійні ситуації на автошляхах міста через можливості об’їзної дороги, що незабаром мають відкрити? Таке питання днями вирішували міський голова Василь Мазур з начальником міжрайонного відділу ДАІ м. Бердичева Миколою Нагорним у Департаменті Державтоінспекції МВС України.

Микола Нагорний, начальник МРВ ДАІ м. Бердичева: « У зв’язку з тим, що відкриють об’їзну дорогу, міський голова прийняв рішення, що по ній будуть їхати транспортні засоби з Вінниці на Житомир. Також по новій об’їзній рухатимуться транспортні засоби на маршрутах з Хмільника та Любара через Бердичів. У Києві з цим погодилися та пообіцяли надати допомогу, щоб виставити дорожні знаки від напрямку Хмільника, Любара та на Комсомольському перехресті. Також встановлять відповідні дорожні знаки про те, що рух через м. Бердичів транзитного вантажного транспорту буде заборонений».

За першим разом, повідомив Микола Нагорний, відповідна державна комісія не прийняла в експлуатацію об’їзну дорогу. ЇЇ відкриють, як усунуть незначні недоліки, каже начальник МРВ ДАІ міста. Тоді транзитний рух вантажних транспортних засобів буде здійснюватися поза Бердичевом. Адже міст біля мікрорайону м’ясокомбінату аварійний. Великою є інтенсивність транспортного руху в місті, що призводить до численних ДТП. Мова також йде про центральні вулиці, зокрема, Леніна.

Микола Нагорний, начальник МРВ ДАІ м. Бердичева: « Є багато чинників, чому ми не можемо зробити, щоб тут було зовсім безпечно. Немає світлофорів, можна було б покласти «лежачих поліцейських», поставити працівників ДАІ, але поки що ми до цього не дійшли. На світлофори потрібні кошти. Працівників ДАІ не вистачає. Найголовнішим є те, що кожна ДТП залежить від нас самих. Правила дорожнього руху порушують як пішоходи, так і водії. На сьогодні затримано 236 водіїв, які керували транспортними засобами у стані алкогольного сп’яніння».

Микола Нагорний переконаний: часто дорожньо-транспортні пригоди трапляються за вини самих водіїв та пішоходів. Низький рівень дисципліни учасників дорожнього руху призводить до страшних наслідків. З метою попередження дитячого травматизму у Бердичеві з 20 серпня проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!»

Микола Нагорний, начальник МРВ ДАІ м. Бердичева: « У мене прохання до всіх: вчителів, керівників автогосподарств, батьків, щоб допомогли нам у проведенні цієї операції».

З першого вересня діти зможуть вчитися правилам дорожнього руху у міському Парку культури та відпочинку. Вже закуплено все необхідне для спеціального автомістечка, повідомили у міжрайонному відділі ДАІ.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: