Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Обікрали один з бердичівських інтернет-клубів

Time Додано: вівторок, 16 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Троє молодих людей, серед яких був неповнолітній, обікрали один з бердичівських інтернет-клубів. Хлопці винесли усю наявну там комп’ютерну техніку. Крадіжку виявила адміністратор закладу, коли прийшла на роботу.

Обікрали один з бердичівських інтернет-клубів

Ольга Доманська, адміністратор інтернет-клубу: «Вранці о 9 годині я прийшла на роботу. Вставила ключ у штабу, але побачила, що розкручені болти і двері взламані. Пройшла у середину і побачила, що техніки немає. Столи стоять пусті.»

Крадії проникли до комп’ютерного клубу вночі, шляхом взлому вхідних дверей. За кілька ходок перенесли техніку до будинку одного із злочинців, який мешкає на сусідній вулиці. Останній раніше вже притягувався до кримінальної відповідальності за хуліганство. Він і став ініціатором крадіжки. Один комп’ютер злодії встигли продати, а гроші розділити між собою.

Затриманий: «Всі інші планували продати пізніше, коли б усе затихло. Я навіть не знаю, що мене штовхнуло на це. Дурість, напевно. Був випившим. Якби був тверезим, не поліз би.»

Через кілька діб після скоєння злочину, правоохоронці встановили особи крадіїв і затримали їх. Двоє злочинців ніде не працюють, неповнолітній є учнем одного із навчальних закладів Бердичева. Молодики були постійними клієнтами клубу, тож знали про відсутність у приміщенні сигналізації, що значно полегшило їхнє завдання.

Дмитро Конограй, слідчий СВ Бердичівського МВ УМВС: «На даний момент порушено кримінальну справу. У рамках слідства було проведено обшуки. Практично все викрадене майно (8 системних блоків, 8 моніторів та іншу техніку) вилучено. Всі три особи, які скоїли злочин, перебувають під вартою.»

Зважаючи на те, яке майно зберігалося у клубі, кажуть правоохоронці, власник мав заздалегідь подумати про охорону приміщення. Відсутність сигналізації та недостатньо надійні вхідні двері і стали одними з причин скоєння крадіжки.

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0