Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

О сьомій ранку працівники водоканалу закінчили ремонт одного з центральних водогонів на території міського кооперативного ринку

Time Додано: вівторок, 08 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Прорив водогінної труби поблизу будинку 23 по вулиці Леніна виявився більш серйозним, ніж було визначено 3 січня, повідомили працівники водоканалу. Внаслідок тиску грунту, пошкодження на трубі виникли ще з іншого боку, пояснили вони. Тому протягом 3-х діб декілька будинків вулиць у районі міського кооперативного ринку, магазину "Саната" і вище залишилися без водопостачання. Ремонтні роботи були ускладнені тим, що прорив водопроводу стався під масивними бетонними плитами та рекламним щитом. Після того, як його прибрали власники, 4-го вдень аварійники продовжили копати землю далі, до глибини 4-х метрів, кажуть вони. Довелося переставити і декілька кіосків.

О сьомій ранку працівники водоканалу закінчили ремонт одного з центральних водогонів на території міського кооперативного ринку

Валерій Павловський, начальник водоканалізаційних мереж МКП «Бердичівводоканал»: "Шановні бердичівляни, просимо вибачення за те, що вийшли такі незручності з водопостачанням вулиць Урожайна, Староміська, Руська, Шолом-Алейхема. Там сталося таке: вийшов з ладу один із центральних водогонів, який постачає цей район, і ми вже другу добу працюємо тут: 4-го і 5-го січня - дві бригади. Задіяні усі механізми, які тільки є на підприємстві. Усі працюємо і не зупинимо цю роботу, доки не відновимо постачання води".

Ремонтники розповідають, що ліквідувати аварію швидко не могли через холоди, земля, кажуть, замерзла на півметра.

Василь Корнійчук, головний механік МКП «Бердичівводоканал»: "На ліквідації аварії працює 14 чоловік. І, не дивлячись на зниження температури, люди стараються, віддають усі зусилля, щоб подати мешканцям даного району воду, щоб люди були забезпечені водою".

Наслідки аварії, говорять працівники водоканалу, вони усували, працюючи два дні. Роботу не зупинили і в ніч на шосте. Зранку о сьомій годині закінчили ремонт.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0