Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

О сьомій ранку працівники водоканалу закінчили ремонт одного з центральних водогонів на території міського кооперативного ринку

Time Додано: вівторок, 08 січ. 2008, 06:00 ( майже 11 років назад )

Прорив водогінної труби поблизу будинку 23 по вулиці Леніна виявився більш серйозним, ніж було визначено 3 січня, повідомили працівники водоканалу. Внаслідок тиску грунту, пошкодження на трубі виникли ще з іншого боку, пояснили вони. Тому протягом 3-х діб декілька будинків вулиць у районі міського кооперативного ринку, магазину "Саната" і вище залишилися без водопостачання. Ремонтні роботи були ускладнені тим, що прорив водопроводу стався під масивними бетонними плитами та рекламним щитом. Після того, як його прибрали власники, 4-го вдень аварійники продовжили копати землю далі, до глибини 4-х метрів, кажуть вони. Довелося переставити і декілька кіосків.

О сьомій ранку працівники водоканалу закінчили ремонт одного з центральних водогонів на території міського кооперативного ринку

Валерій Павловський, начальник водоканалізаційних мереж МКП «Бердичівводоканал»: "Шановні бердичівляни, просимо вибачення за те, що вийшли такі незручності з водопостачанням вулиць Урожайна, Староміська, Руська, Шолом-Алейхема. Там сталося таке: вийшов з ладу один із центральних водогонів, який постачає цей район, і ми вже другу добу працюємо тут: 4-го і 5-го січня - дві бригади. Задіяні усі механізми, які тільки є на підприємстві. Усі працюємо і не зупинимо цю роботу, доки не відновимо постачання води".

Ремонтники розповідають, що ліквідувати аварію швидко не могли через холоди, земля, кажуть, замерзла на півметра.

Василь Корнійчук, головний механік МКП «Бердичівводоканал»: "На ліквідації аварії працює 14 чоловік. І, не дивлячись на зниження температури, люди стараються, віддають усі зусилля, щоб подати мешканцям даного району воду, щоб люди були забезпечені водою".

Наслідки аварії, говорять працівники водоканалу, вони усували, працюючи два дні. Роботу не зупинили і в ніч на шосте. Зранку о сьомій годині закінчили ремонт.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0