Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака»

Time Додано: середа, 11 квіт. 2018, 17:03 ( 10 дн. назад )

Гросмейстери міжнародного та вітчизняного рівнів, майстри та кандидати у майстри спорту, ті, у кого всі ці звання ще попереду, а також просто пристрасні любителі шахів зібралися днями у приміщенні бердичівського НВК № 10. І вже уп’яте усіх їх зібрала постать відомого радянського шахіста, шахового літератора, заслуженого тренера СРСР, наставника таких легенд світових шахів як Борис Спаський, Віктор Корчной, Гата Камський, а також 20-ти майстрів спорту СРСР уродженця Бердичева Володимира Зака.

Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака»

Не меншою потужністю відрізнялася цьогоріч і географія учасників: за перемогу у турнірі взялися поборотися 92 майстра шахів віку від дитячого до шанованого з Бердичева, Києва, Житомира, Хмельницького, Вінниці, Шепетівки, Старокостянтинова, Малина, Коростишева. Близько 20 учасників Меморіалу – бердичівляни, дитячий склад збірної – вихованці клубу «Біла тура» міського центру «Спорт для всіх».

Вони були на бердичівському турнірі минулого року, кажуть – сподобалося, тож вирішили приїхати й цього разу: одразу близько 30-ти своїх вихованців привіз позмагатися на Меморіал Зака директор житомирської шахової школи «Інтелект» Ігор Випханюк.

Ну і якщо говорити про тих, хто додав турніру статусності: серед інших, Вадим Разін, гросмейстер України, бронзовий чемпіон Європи-2015… Що примусило талановитого майстра витратити вихідний на поїздку до Бердичева? По-перше, рапід (швидкі шахи) – то для нього, з власних слів, саме по собі цікаво. По-друге, пан Вадим «спокусився» анонсованим потужним складом: дуже вже хотілося пограти у компанії з класними шахістами.

Думається, Вадимові вдалося провести час так, як він того хотів, принаймні І місце на V Меморіалі В. Зака він, таки, здобув. Другим на турнірі став Олег Биковський, третім – Микола Боднар. Це – щодо «дорослої» групи А. Серед молодших учасників кращим виявився Артем Луцько. На щабель нижче опинився Ярослав Новицький, а почесну «бронзу» Меморіалу виборов Віталій Цегельник.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0