Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака»

Time Додано: середа, 11 квіт. 2018, 17:03 ( 11 міс. назад )

Гросмейстери міжнародного та вітчизняного рівнів, майстри та кандидати у майстри спорту, ті, у кого всі ці звання ще попереду, а також просто пристрасні любителі шахів зібралися днями у приміщенні бердичівського НВК № 10. І вже уп’яте усіх їх зібрала постать відомого радянського шахіста, шахового літератора, заслуженого тренера СРСР, наставника таких легенд світових шахів як Борис Спаський, Віктор Корчной, Гата Камський, а також 20-ти майстрів спорту СРСР уродженця Бердичева Володимира Зака.

Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака»

Не меншою потужністю відрізнялася цьогоріч і географія учасників: за перемогу у турнірі взялися поборотися 92 майстра шахів віку від дитячого до шанованого з Бердичева, Києва, Житомира, Хмельницького, Вінниці, Шепетівки, Старокостянтинова, Малина, Коростишева. Близько 20 учасників Меморіалу – бердичівляни, дитячий склад збірної – вихованці клубу «Біла тура» міського центру «Спорт для всіх».

Вони були на бердичівському турнірі минулого року, кажуть – сподобалося, тож вирішили приїхати й цього разу: одразу близько 30-ти своїх вихованців привіз позмагатися на Меморіал Зака директор житомирської шахової школи «Інтелект» Ігор Випханюк.

Ну і якщо говорити про тих, хто додав турніру статусності: серед інших, Вадим Разін, гросмейстер України, бронзовий чемпіон Європи-2015… Що примусило талановитого майстра витратити вихідний на поїздку до Бердичева? По-перше, рапід (швидкі шахи) – то для нього, з власних слів, саме по собі цікаво. По-друге, пан Вадим «спокусився» анонсованим потужним складом: дуже вже хотілося пограти у компанії з класними шахістами.

Думається, Вадимові вдалося провести час так, як він того хотів, принаймні І місце на V Меморіалі В. Зака він, таки, здобув. Другим на турнірі став Олег Биковський, третім – Микола Боднар. Це – щодо «дорослої» групи А. Серед молодших учасників кращим виявився Артем Луцько. На щабель нижче опинився Ярослав Новицький, а почесну «бронзу» Меморіалу виборов Віталій Цегельник.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0