Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака»

Time Додано: середа, 11 квіт. 2018, 17:03 ( 6 міс. назад )

Гросмейстери міжнародного та вітчизняного рівнів, майстри та кандидати у майстри спорту, ті, у кого всі ці звання ще попереду, а також просто пристрасні любителі шахів зібралися днями у приміщенні бердичівського НВК № 10. І вже уп’яте усіх їх зібрала постать відомого радянського шахіста, шахового літератора, заслуженого тренера СРСР, наставника таких легенд світових шахів як Борис Спаський, Віктор Корчной, Гата Камський, а також 20-ти майстрів спорту СРСР уродженця Бердичева Володимира Зака.

Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака» Нинішніх та майбутніх гросмейстерів приймав Бердичів на V Всеукраїнському шаховому турнірі «Меморіал В. Зака»

Не меншою потужністю відрізнялася цьогоріч і географія учасників: за перемогу у турнірі взялися поборотися 92 майстра шахів віку від дитячого до шанованого з Бердичева, Києва, Житомира, Хмельницького, Вінниці, Шепетівки, Старокостянтинова, Малина, Коростишева. Близько 20 учасників Меморіалу – бердичівляни, дитячий склад збірної – вихованці клубу «Біла тура» міського центру «Спорт для всіх».

Вони були на бердичівському турнірі минулого року, кажуть – сподобалося, тож вирішили приїхати й цього разу: одразу близько 30-ти своїх вихованців привіз позмагатися на Меморіал Зака директор житомирської шахової школи «Інтелект» Ігор Випханюк.

Ну і якщо говорити про тих, хто додав турніру статусності: серед інших, Вадим Разін, гросмейстер України, бронзовий чемпіон Європи-2015… Що примусило талановитого майстра витратити вихідний на поїздку до Бердичева? По-перше, рапід (швидкі шахи) – то для нього, з власних слів, саме по собі цікаво. По-друге, пан Вадим «спокусився» анонсованим потужним складом: дуже вже хотілося пограти у компанії з класними шахістами.

Думається, Вадимові вдалося провести час так, як він того хотів, принаймні І місце на V Меморіалі В. Зака він, таки, здобув. Другим на турнірі став Олег Биковський, третім – Микола Боднар. Це – щодо «дорослої» групи А. Серед молодших учасників кращим виявився Артем Луцько. На щабель нижче опинився Ярослав Новицький, а почесну «бронзу» Меморіалу виборов Віталій Цегельник.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0