Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Новий театральний сезон у Бердичеві: буде що подивитися!

Time Додано: неділя, 08 вер. 2019, 18:25 ( 12 дн. назад )

Новий театральний сезон у Бердичеві стартував! Суботнього вечора, сьомого вересня, до стін музично-драматичного театру на Європейській почали сходитись бердичівляни різного віку. Ішли сім’ями та з друзями, з хвилюванням і радістю від довгоочікуваної зустрічі із таємничим, загадковим мистецтвом Театру.

Новий театральний сезон у Бердичеві:  буде що подивитися!

У день відкриття сезону глядачі уже вдруге мали змогу насолодитись нетривалою у часі, проте глибокою за змістом виставою «Чоловік з Рангуна», прем’єра якої відбулась наприкінці березня цього року. А вже у травні актори вистави, молоді та перспективні бердичівські актори Андрій Брік, Андрій Островський, Вікторія Коберник, Катерина Тополюк своєю майстерністю підкорили 3-й Всеукраїнський фестиваль українського аматорського театру – завоювали диплом за зіграний акторський ансамбль.

«Чоловік з Рангуна» - перша режисерська робота Анастасії Сердюк – провідної акторки міського театру і столичних сцен. Молода режисерка розповідає, що завжди працює «від актора», прагнучи зрозуміти і відкрити акторів як людей, і вже потім через призму акторської душі розкривати автора.

За минулий сезон муздрамтеатр на Європейській відвідало більше восьми тисяч глядачів, які переглянути понад два десятки вистав. Бердичівляни мали змогу спостерігати за грою відомих українських артистів Петра Маги, Володимира Горянського, Руслани Писанки, Ади Роговцевої, Володимира Задніпровського, Ольги Сумської тощо.

Бердичівський театральний колектив також презентував містянам подарунок – виставу «Фріда» за однойменним романом Марини Гримич. Прем’єрний показ відбувся 13-го січня цього року, рівно через рік після відкриття відродженого театру. Бажаючих подивитися «Фріду» у виконанні місцевих акторів було стільки, що виставу повторювали ще чотири рази, усі – з аншлагом.

Плани, чим порадувати свого глядача, в колективу театру як завжди грандіозні. Це повернення Бердичеву слави театрального міста загалом і робота над двома новими проектами зокрема. З часом мріють поставити своїми силами і музичну виставу.

Репортаж Інни Плесної

Chatbubbles Коментарів: 0