Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Новий сезон у Центрі позашкільної освіти ім.О.Разумкова

Time Додано: четвер, 09 вер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

У ЦПО ім.О.Разумкова розпочався новий навчальний сезон: тут чекають на всіх, кому від 5-ти до 18-ти років.

Новий сезон у Центрі позашкільної освіти ім.О.Разумкова

Олена Ланцова, методист художньо-естетичного відділення ЦПО ім.О.Разумкова: «В цьому році гостинно відкривають двері 23 гуртки нашого відділення, якими керують педагоги-фахівці. Троє з них мають звання «керівник гуртка-методист», а п’ять колективів носять звання зразкових».

Особливу увагу тутешні педагоги приділяють дітям, котрі не відвідують жодних гуртків при інших закладах, а також професійній орієнтації вихованців. Для багатьох з них дитяче захоплення перетворюється на професію.

Усіх посидючих та бажаючих закохатися у мистецтво вишивки запрошує гурток «Україночка». Керує ним майстер народної творчості Людмила Кравчук, яка сама вишиває з дитинства. Яблука, вишні...а, може, і весь натюрморт? Виконати його з допомогою голки, нитки, вмілих рук та фантазії зовсім нескладно.

А кому більше до вподоби фарби і пензель, той може стати першим учнем новоствореного гуртка «Петриківський розпис». Про нього у Центрі мріяли давно, аж доки не знайшли гідного педагога.

Людмила Черниш, керівник гуртка «Петриківський розпис»: «Сама я родом з Петриківки, відомого села на Дніпропетровщині. Навчалась у відомих майстрів, таких як Федір Панко, Василь Соколенко. Це дуже колоритний красивий розпис. Чим більше ти пишеш, тим краще виходить».

Тепер аби діти були, каже майстриня, щоб разом з ними можна було розписувати кошики, вази, ложки, шкатулки і навіть мильниці.

Про гурток «Художник-майстер» вихованці кажуть: тут і подруги, і сестри, і друга мама. Це один з найуніверсальніших у Центрі, тому що працюють тут із будь-яким матеріалом. Що з цього виходить? Досить несподівані та оригінальні речі, за які можна перше місце у конкурсах посісти і подарунок отримати.

Хто гарно танцює, той гарно міркує, твердять учені. Крім того, заняття танцями допомагають людині почуватися гармонійно. Центр позашкільної освіти має кілька колективів, котрі можуть забезпечити таке почуття.

Не лише досконально володіти тілом навчають у Центрі, а гарно співати. Тут стільки різних напрямків, що новачкові складно розібратися, куди варто піти. До того ж, усі вихованці переконані: саме їхній колектив – найкращий.

Той, хто вважає себе надто дорослим для подібних пісень, може обрати більш серйозні заняття, наприклад, опанувати гітару. «Естрадні гурти» об’єднали понад 5 десятків підлітків. Долучившись до них, невдовзі можна буде здивувати рідних і друзів віртуаозною грою.

Набридли інструменти? Гайда пішки у гори! Саме так і роблять вихованці туристичного гуртка.

Ігор Самотошніков, керівник туристичного гуртка: «Ходим в походы, готовимся к соревнованиям, все каникулы у нас в походах: Крым, Карпаты, Южный Буг. Занятия проходят на природе, больше практики, меньше теории. Ребята учатся играть на гитаре, выживать в природных условиях».

Також у новому сезоні в Центрі працюватимуть два театральні гуртки. Їхні керівники та вихованці запрошують усіх бажаючих поповнити лави Центру позашкілля.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0