Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Новий депутат – й одразу повна… політика. «Опоблок» уже любиться з радикалами, БЮТівцями, «Свободою» на 35-й сесії Бердичівської міської ради?..

Time Додано: понеділок, 30 квіт. 2018, 15:17 ( 23 дн. назад )

У Бердичівській міській раді – новий депутат: замість Володимира Шморгуна, котрий очолював фракцію «Опозиційного блоку» і не так давно передчасно пішов із життя, у місцевому парламенті засідатиме Наталія Онуфрієнко – голова міської організації Опоблоку, а відтепер – і голова фракції у міській раді. Цю подію відзначив своєю присутністю нардеп Юрій Павленко: головний «опоблоківець» Житомирщини, серед іншого, представив соратницю по партії і нагадав присутнім, мовляв позиція їхньої політичної сили – аби Бердичів став успішним та комфортним для кожного, у пріоритеті – підтримка й захист сім’ї, підтримка й захист дитини.

Новий депутат – й одразу повна… політика. «Опоблок» уже любиться з радикалами, БЮТівцями, «Свободою» на 35-й сесії Бердичівської міської ради?.. Новий депутат – й одразу повна… політика. «Опоблок» уже любиться з радикалами, БЮТівцями, «Свободою» на 35-й сесії Бердичівської міської ради?.. Новий депутат – й одразу повна… політика. «Опоблок» уже любиться з радикалами, БЮТівцями, «Свободою» на 35-й сесії Бердичівської міської ради?.. Новий депутат – й одразу повна… політика. «Опоблок» уже любиться з радикалами, БЮТівцями, «Свободою» на 35-й сесії Бердичівської міської ради?.. Новий депутат – й одразу повна… політика. «Опоблок» уже любиться з радикалами, БЮТівцями, «Свободою» на 35-й сесії Бердичівської міської ради?..

Скоріш за все, втілюючи у життя даний меседж, трійка депутатів від «Опоблоку» несподівано, мабуть, для багатьох заявила про себе на першому ж голосуванні: зі спільного з БПП, Самопоміччю та УКРОП табору переметнулася до вчорашніх непримиримих і принципових опонентів – до кола БЮТ, Свободи, радикалів та Патріотичної партії (чи то пак Руху нових сил?..). У колі трійку прийняли і почали вже у союзі працювати на «комфорт», «успіх» та на «підтримку сім’ї і дітей». У союзі та спільно з рештою внесли ім’я нової депутатки до Регламенту. І одразу провалили наступний проект рішення, згідно якого Онуфрієнко мали вивести зі складу виконавчого комітету, ввівши до того начальницю Бердичівської поліції Ольгу Зінченко та директора пивоварного заводу Володимира Ліпецького. Виникла правова колізія, адже бути одночасно і членом виконкому, і депутатом не дозволяє закон. Міський голова Василь Мазур, констатувавши колізію, ініціював повторне голосування. Спочатку проголосували за повернення до голосування, потім, власне, «виправилися», віддавши більшість голосів за запропонований проект.

Судячи зі всього, дбаючи про комфорт бердичівлян, сім’ї та дітей, нові союзники провалили, було, і ще один проект – про внесення змін до рішення виконкому, що стосувалося міської Програми забезпечення безпеки перебування людей на водних об’єктах на 2016-20 рр. (тієї самої Програми, за яку, скоріш за все, голосувала свого часу Онуфрієнко-член виконкому). Зробивши, знову вирішили подумати, і цього разу уже сама пані Наталія попросила повернутися до пере голосування. Попередніх 18 «за» збільшилися до 21-го (свої «утримався» на «за» змінили Онуфрієнко, Велімовський та Лужанський).

Натхненно і з вогником забезпечуючи комфорт та дбаючи про сімейні цінності і щасливе дитинство у Бердичеві, народні обранці, зокрема, 2,5 години лишень затверджували Порядок денний сесії. Про найбільш резонансні моменти сесійної роботи дивіться у наступних сюжетах на телеканалі «ВІК».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0