Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Новий автовокзал у Бердичеві: вдале поєднання бізнес-інтересів із меценатством

Time Додано: четвер, 15 січ. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Бердичівська громада отримала у подарунок автовокзал. Його приміщення розташоване на 1 поверсі комплексу, до якого входять продовольчий магазин, кафе, ресторан та готель. Наприкінці 2006-го року Бердичівська міська рада надала власнику споруди дозвіл на оренду землі. Умова — будівництво у приміщенні комплексу автовокзалу і його безкоштовна передача у власність громади.

Новий автовокзал у Бердичеві: вдале поєднання бізнес-інтересів із меценатством

14-го січня в урочистому відкритті разом із мешканцями Бердичева взяли участь керівництво області і міста та Віктор Семенов — людина, яка зробила Бердичеву цей подарунок.

Віктор Семенов: «Конечно же, сегодня я испытываю огромное удовольствие от того, что в результате получился прекрасный объект — подарок любимому городу. Хочу поздравить всех бердичевлян с новогодними праздниками и пожелать им здоровья и оптимизма в это нелёгкое время. Всё хорошее — впереди.»

Для Бердичева подія, на яку його мешканці та гості чекали не один десяток років, стала справжнім святом, зазначив Бердичівський міський голова. Приміщення автовокзалу, говорить Василь Мазур, є результатом копіткої роботи багатьох людей.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: «Дуже приємно те, що Бердичів отримав сьогодні такий подарунок. Найскладнішим було знести оті «трущоби». Це був 1-й крок... Не було людей у той час, які б нам у цьому допомогли. Але, коли ми знесли увесь непотріб і нам захотілося побудувати тут це чудове приміщення, знайшлися люди — і головний архітектор, і Віктор Семенов.»

Передачу сучасного пункту пасажирських перевезень у власність міста очільники Житомирщини назвали унікальним подарунком.

Юрій Забела, голова Житомирської облдержадміністрації: «Унікальність цієї події полягає у тому, що громада отримала приміщення автовокзалу безкоштовно. Думаю, такий підхід до залучення бізнес-інтересів характеризує з найкращого боку і позицію керівництва міста, і благородність мецената, котрий не просто вклав кошти у розвиток бізнесу, але й зробив добру справу для Бердичева і його мешканців.»

Вручаючи Віктору Семенову подяки від Бердичева та Житомирської області, їхні керівники висловили впевненість у тому, що плідна співпраця органів влади та людей, яким не байдужа доля малої Батьківщини, триватиме й надалі. Голова Житомирської обласної ради Віталій Француз переконаний: з ким з ким, а з Бердичевом працювати можна. Відкриття подібних об’єктів, наголосив він, не перші і не останні спільні кроки міста та області.

Віталій Француз, голова Житомирської обласної ради: «Ви знаєте, добре допомагати тому, хто несе... У Бердичеві є така команда. Вона працює над тим, щоб місто стало кращим, і у громадян, які проживають у місті та районі, були кращі умови для того ж самого пересування, лікування, навчання та багато чого іншого.»

Після церемонії перерізування стрічки учасники відкриття пройшли приміщеннями комплексу. Як повідомили працівники автовокзалу, з Бердичева люди зможуть дістатися до 8 областей України та 23 країн світу. Всередині приміщення для них намагалися створити усі необхідні умови. Що ж до умов зовні, то незабаром на одному із засідань містобудівної ради планують розглянути проект ескізу навісів, що будуть розташовані на автобусних платформах.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0