Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Нову варницю відкрили на Бердичівському пивоварному заводі

Time Додано: середа, 02 січ. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

У новому році мешканці міста питимуть рідне пиво із нової варниці. На Бердичівському пивзаводі відкрили щойно реконструйований цех. Нове німецьке обладнання дозволить не тільки покращити якість хмільного напою, а й збільшити обсяги виробництва.

Нову варницю відкрили на Бердичівському пивоварному заводі

Тамара Савчук, головний пивовар ТОВ “Бердичівський пивоварний завод”: “Конструкція цих варочних порядків така, що можна досягнути дуже високої якості пивного сусла. Виробництво пива складається із послідовно пов'язаних процесів. Це одна із основних стадій, яка потягне за собою якість пива і ми сподіваємося, що це пиво буде новішого смаку, легке, достатньо чисте, як того потребує споживач”.

Поки робота у варильні проводиться у ручному режимі. Працівники заводу освоїли нове обладнання. Але в майбутньому їхню роботу замінить комп'ютер. Процес буде повністю автоматизованим.

Пиво із нового варочного порядку вже надійшло у продаж. Тож бердичівляни можуть оцінити його новий смак.

Леон Ліпецький, голова правління ТОВ “Бердичівський пивоварний завод”: “Це вже європейська якість повинна бути в нас. По суті — це вже другий етап. Ми вже зробили із сталі бродильне відділення. Зараз ми розробляємо етикетку, будемо випускати пиво “Лагер”. На Різдвяні свята повинно вийти”.

Як виглядає нова варниця, гості заводу переконалися на власні очі. Привітати із відкриттям цеху колег-броварів до Бердичева приїхала Галина Корінькова, директор закритого акціонерного товариства “Укрпиво”. Реконструкція варочного порядку, на її думку, значно збільшить кількість споживачів Бердичівського пива.

Галина Корінькова, генеральний директор ЗАТ “Укрпиво”: “Це знакова подія не тільки для заводу, а для усієї пивоварної галузі України. Бо ми з Вами присутні на відкритті нового цеху. Так, я не помилилася. Це відкриття на невеликому підприємстві і я з радістю хочу сказати, що Бердичівський пивзавод не буде відноситися до невеликих підприємств, він переходить у категорію середніх”.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Дуже приємно, що саме в цьому колективі, який має добрі традиції, ми завершуємо рік. Це подія не тільки для заводу, а й для міста приємна. Бо Бердичівське пиво п'ють усі мешканці”.

На щастя та успіх роботи варильні та тих, хто споживає продукцію Бердичівського пивзаводу об чан розбили не пляшку пива, а шампанського.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0