Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

"Новорічним" двійнятам та їхнім батькам міський голова вручив візок

Time Додано: вівторок, 08 січ. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Олена Волокітіна по черзі годує хлопчиків-двійнят. У цю щасливу мить вона всміхається малюкам. Старшенький Владислав та молодший Артем відрізняються лише вагою у 90 грамів. Вони народилися першого січня нового року. Молода мама каже: спочатку мріяла про одного хлопчика.

"Новорічним" двійнятам та їхнім батькам міський голова вручив візок

Олена Волокітіна, мати двійнят: "Ну а когда сказали, что будет двое, первые секунды, конечно, была растерянность. Ничего не понимала, а потом обрадовалась. Хотелось, конечно, если двух, то мальчиков. Папа был настроен до последнего, что будет двое мальчиков".

У Бориса, батька немовлят, були дещо інші плани. Він хотів трійню.

Борис Волокітін, батько двійнят: "Планы были такие: я говорил, что хочу троих. Как минимум, соглашусь на двоих. Мне без разницы было: мальчик или девочка. Главное - дети, и побольше. Два мальчика - хорошо, а были бы мальчик и девочка - был бы богаче опыт".

Подружжя Волокітіних розказує: пологи пройшли достатньо легко і без ускладнень, за три з половиною години. Малюки та мама почуваються добре. У сімейних пологах брав участь і батько хлопчиків. І зараз він не відходить від немовлят. У майбутньому Борис розраховує ще на одну двійню. Мріє мати багато дітей.

Борис Волокітін, батько двійнят: "Люблю я детей. А своих - особенно. Они это чувствуют. Реагируют на меня. Умолкают, стреляют глазками. Я думаю: нам будет весело".

Хлопчикам ще немає тижня. Та у них уже склалися дружні стосунки із татом, задоволений Борис. Одним словом - чоловіки! Дружина Олена погоджується: якщо підуть у батька - їй буде надійна підтримка.

За підрахунками акушерів, щоб почути перший крик свого немовляти у Новорічну ніч, треба зачати дитину першого квітня. Народжені першого січня двійнята-хлопчики - гарний знак для Бердичева. Такої думки міський голова. Він вручив щасливим батькам двомісний візок.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: "Народження двійні - дуже великий, добрий знак для міста Бердичева. Не лише для батьків. Хотілось би, щоб усі досягнення, усе хороше, що було у 2007 році, у 2008-му - подвоїлося. Це абсолютно буде правильним. Щоб те хороше, чого ми досягли у 2007 році, щоб у 2008-му стало удвічі більшим".

Нагодовані немовлята після спілкування із батьками спокійно заснули. Гості побажали, щоб маленьким бердичівлянам снилися лише добрі сни.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0