Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Новорічні” новонароджені у Бердичеві: першість — за дівчатками

Time Додано: неділя, 02 січ. 2011, 06:00 ( близько 7 року назад )

Традиційні вітання Бердичівським міським головою перших новонароджених у новому році мали у 2011-му особливий присмак: вперше Василь Мазур поздоровляв найменших бердичівлян та їхніх батьків у Центрі жінки. Приміщення і обладнання нове, персонал і традиції— випробовані часом. 15 кульок — 8 синіх та 7 червоних — означають, що 15 хлопчиків й дівчаток з’явились на світ передноворічними днями. Усі матері отримали подарунки, а три родини — Рогових, Журавських та Ладижинських — дитячі візочки: Каріна, Вікторія й Анастасія виявилися першими, хто відсунув для своїх батьків свято Нового року на другий план.

“Новорічні” новонароджені у Бердичеві: першість — за дівчатками

Наталія Ладижинська, мати новонародженої: “Цього дня ми чекали дуже довго, дуже хотіли дівчинку і Бог нас благословив на це. Ми дуже вдячні за допомогу персоналу, міському голові. Хочу, аби дитина наша виросла здоровою, була щасливою, щоби у неї все склалося у житті. Назвали ми її Анастасією. У перекладі це означає “воскресіння”. Нам сподобалося.”

Щастя, здоров’я й перемог по житті бажає своїй донечці й Тетяна Журавська. Вона й чоловік Сергій також не могли дочекатися цього дня. У тому, що народиться саме донька і звати її будуть Вікторією, не сумнівалися.

Тетяна Журавська, мати новонародженої: “Чоловік був зі мною на пологах, коли народилася дівчинка, навіть заплакав. Собі, своїй донечці, іншим матерям та їхнім дітям хочу побажати, перш за все, здоров’я. Ну і щоб далі народжували... У такому пологовому будинку можна народжувати. Дуже добрий персонал, гарне ставлення, навіть не очікувала. Чудові умови...”

Міцного здоров’я і аби їхні сім’ї збільшувалися, бажав породіллям, міський голова. Окрім Бердичева, Василь Мазур очолює ще й велику родину, тож, що таке справжнє щастя, знає не зі слів інших.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Сьогодні хочеться нашим діткам, нашим маленьким бердичівлянам побажати, щоб вони були при здоров’ї і щасливі, щоб у них гарно склалося життя. Якщо промовляти це щиро і від душі, і під Новий рік, то все збудеться. Усім батькам я бажав не зупинятися на досягнутому — Бердичеву потрібно, аби кількість його мешканців збільшувалась. Головне, що ми побачили сьогодні те, що усі дітки здорові, а значить і по житті все у них буде краще. Хочеться, аби Бердичів процвітав. Процвітав завдяки цим маленьким бердичівлянам.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0