Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

“Новорічні” новонароджені у Бердичеві: першість — за дівчатками

Time Додано: неділя, 02 січ. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Традиційні вітання Бердичівським міським головою перших новонароджених у новому році мали у 2011-му особливий присмак: вперше Василь Мазур поздоровляв найменших бердичівлян та їхніх батьків у Центрі жінки. Приміщення і обладнання нове, персонал і традиції— випробовані часом. 15 кульок — 8 синіх та 7 червоних — означають, що 15 хлопчиків й дівчаток з’явились на світ передноворічними днями. Усі матері отримали подарунки, а три родини — Рогових, Журавських та Ладижинських — дитячі візочки: Каріна, Вікторія й Анастасія виявилися першими, хто відсунув для своїх батьків свято Нового року на другий план.

“Новорічні” новонароджені у Бердичеві: першість — за дівчатками

Наталія Ладижинська, мати новонародженої: “Цього дня ми чекали дуже довго, дуже хотіли дівчинку і Бог нас благословив на це. Ми дуже вдячні за допомогу персоналу, міському голові. Хочу, аби дитина наша виросла здоровою, була щасливою, щоби у неї все склалося у житті. Назвали ми її Анастасією. У перекладі це означає “воскресіння”. Нам сподобалося.”

Щастя, здоров’я й перемог по житті бажає своїй донечці й Тетяна Журавська. Вона й чоловік Сергій також не могли дочекатися цього дня. У тому, що народиться саме донька і звати її будуть Вікторією, не сумнівалися.

Тетяна Журавська, мати новонародженої: “Чоловік був зі мною на пологах, коли народилася дівчинка, навіть заплакав. Собі, своїй донечці, іншим матерям та їхнім дітям хочу побажати, перш за все, здоров’я. Ну і щоб далі народжували... У такому пологовому будинку можна народжувати. Дуже добрий персонал, гарне ставлення, навіть не очікувала. Чудові умови...”

Міцного здоров’я і аби їхні сім’ї збільшувалися, бажав породіллям, міський голова. Окрім Бердичева, Василь Мазур очолює ще й велику родину, тож, що таке справжнє щастя, знає не зі слів інших.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Сьогодні хочеться нашим діткам, нашим маленьким бердичівлянам побажати, щоб вони були при здоров’ї і щасливі, щоб у них гарно склалося життя. Якщо промовляти це щиро і від душі, і під Новий рік, то все збудеться. Усім батькам я бажав не зупинятися на досягнутому — Бердичеву потрібно, аби кількість його мешканців збільшувалась. Головне, що ми побачили сьогодні те, що усі дітки здорові, а значить і по житті все у них буде краще. Хочеться, аби Бердичів процвітав. Процвітав завдяки цим маленьким бердичівлянам.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0