Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві власники «євроблях» – члени ГО «АвтоЄвроСила» – оголосили, що боротимуться за розмитнення по-європейськи
Chatbox для дурника (139....
Сходи до психіатра, не затягуй, ...
Time 00:08 - 21-08-2017
Маковія у Бердичеві або Два свята з різних часів і з єдиним духом – взаємної любові Господа й людини
Chatbox Петр
а давайте перед церквою напроти ...
Time 21:06 - 20-08-2017
У Бердичеві власники «євроблях» – члени ГО «АвтоЄвроСила» – оголосили, що боротимуться за розмитнення по-європейськи
Chatbox Вася Бакс, здай ...
1) житомирьскі новини про Берди ...
Time 15:53 - 20-08-2017
У Бердичеві власники «євроблях» – члени ГО «АвтоЄвроСила» – оголосили, що боротимуться за розмитнення по-європейськи
Chatbox Виктор
На наших дорогах каждая машина ...
Time 20:29 - 19-08-2017
Забої та синці, ризик потрапити під машину чи у багнюку: що ще потрібно, аби ремонтники робили свою справу якісно?..
Chatbox ))
машина часу (46.118.202.160) - ...
Time 19:57 - 19-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Новонароджені потребують уваги та любові з перших хвилин життя

Time Додано: вівторок, 16 жовт. 2007, 06:00 ( майже 10 років назад )

«Підготовка сім’ї до народження дитини в Україні» - так називався триденний семінар, який допомогли провести у міському Центрі громадського здоров’я тренери з Івано-Франківщини. На заняття запросили медичних та соціальних працівників, щоб ті підвищили свою компетенцію при наданні перинатальних послуг вагітним жінкам та їх партнерам на основі індивідуального підходу. Тренінг відбувся в рамках україно-швейцарського Проекту «Сприяння здоров’ю матері та дитини», який реалізується Християнським дитячим фондом.

Новонароджені потребують уваги та любові з перших хвилин життя

Валерій Вороний, завідуючий жіночою консультацією Городенківської ЦРЛ (Івано-Франківська обл.): «Ми хочемо, щоб жінка народжувала без ускладнень. Для цього їй потрібна інформація. Форма подачі інформації - це тема нашого семінару. Ми відпрацьовуємо суто практичні навички поведінки жінки при пологах. Важливо корегувати її поведінку. Необхідно готувати сім’ю до народження дитини. Інформація включає дані про позиції у пологах, механізм зняття болю, техніки масажу та дихання. Все це має допомогти зробити пологи радісними".

Тренери презентували програму занять з позицій сучасної концепції безпечного материнства. Учасники семінару обговорювали також особливості психології та фізіології вагітності і процесу пологів.

Під час тренінгу лікарі та акушерки ділилися думками щодо тонкощів стосунків породіль з медперсоналом. Визнали, що отримана інформація, відеоматеріали, допоміжні посібники Центру громадського здоров’я та інтерактивні вправи були необхідними як досвідченим фахівцям, так і новачкам медичної справи.

Олена Коломієць, акушерка жіночої консультації Бердичівської ЦМЛ: «Ще не було подібних семінарів у місті. Зважуючи на досвід своєї роботи, я рахую: тренінг дав дуже багато. Це потрібно розповсюджувати, вчити вагітних жінок. Їхнє завдання - народити здорову дитину. Наше - допомогти їм".

Ірина Гайструк, акушерка жіночої консультації Бердичівської ЦМЛ: «Зараз спостерігається тенденція до партнерських пологів, коли можна запрошувати на них членів сім’ї. Жінці потрібна допомога. Вона - головна у процесі пологів. Її треба підтримати".

Дії при партнерських пологах, самодопомога жінки в процесі народження дитини, техніка дихання тощо відпрацьовувалися учасниками тренінгу у вправах, імітуючих поведінку вагітної під час пологів. Необхідність подібного заняття позитивно оцінила присутня на ньому «вагітна пара», такий термін застосовують медики. Її реакція – важливо та сучасно. Адже, як визнали психологи, самі пологи, перші хвилини новонародженої дитини відіграють кардинальну роль у її подальшому розвитку та житті. Самі тренери, виходячи з 3-річного досвіду таких занять, говорять про їх ефективність.

Уляна Миронів, перинатальний психолог Городенківської ЦРЛ (Івано-Франківська обл.): «Жінки більш впевнено себе поводять. Вони знають, що відбувається та адекватно реагують. І тоді це проходить не так страшно, як здається".

Центр громадського здоров’я розраховує на подальшу цілеспрямовану та систематичну взаємодію з медичними працівниками.

Автор: Вікторія Кучерява

Камера: Вітілій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: