Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Нові перемоги у Центрі позашкільної освіти ім.О.Разумкова

Time Додано: четвер, 29 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Вихованці художньо-естетичного відділення Центру позашкільної освіти ім.О.Разумкова повернулися з обласного фестивалю «Великодні дзвони». Привезли одразу кілька нагород у різних напрямках. Зокрема, нове співоче досягнення отримала вихованка ансамблю “Краплинки” Ірина Сколкіна. У творчому об’єднанні “Художник-майстер” теж перемога — робота Марини Павленко завоювала друге місце.

Нові перемоги у  Центрі позашкільної освіти ім.О.Разумкова

Марина Павленко, вихованка гуртка “Художник-майстер”: “Роботи були там на достойному рівні, було важко, але я змогла отримати друге місце за свою роботу. Працювала над нею десь місяць, там я зобразила квіти. Це техніка батик, вишивка стрічками”.

З яким тільки матеріалом тут не працюють: глина, бісер, нитки, тканина, скло, пластик.

Юлія Швирьова, вихованка гуртка “Художник-майстер”: “На цей гурток я ходжу вже 5 років і мені тут дуже подобається. Тут настільки дружня атмосфера, що я тут відпочиваю від буднів”.

Навчившись власними руками з підручного матеріалу робити прекрасні речі, дівчата несуть цю іскорку впродовж усього життя, розповідає керівник гуртка. І природно, що хочуть перетворити своє хобі на професію, як наприклад, Юля Швирьова. Дівчина хоче навчатися в училищі культури і мистецтв. Вона також їздила на конкурс, проте цього разу її роботи, певно, суддів не вразили. Педагог Алла Соломонюк у таких випадках радить вихованкам не засмучуватись, а знаходити в них щось корисне для себе.

Алла Соломонюк, керівник гуртка “Художник-майстер”: “Я завжди дуже задоволена тим, що діти можуть показати свій талант, вони стають більш самостійними, їм треба дивитися, як виступають інші діти, як вони малюють, в’яжуть, вишивають.ю тому такі поїздки дуже корисні”.

Танцюристи закладу теж мають чим похвалитися. Ще одним першим місцем поповнив свою колекцію нагород Зразковий ансамбль народного танцю “Радість”. Його учасники виконали танки “Веселі музики” та “Калинонька”. Серед іншого, розповідають, спостерігали за виступами суперників і ще раз переконались, що

Лілія Савіцька, учасниця Зразкового ансамблю народного танцю “Радість”: “Наш колектив — самий чудовий у Бердичеві, тому що у нас найкращі педагоги”.

Дещо заважала мала сцена — ніде було розвернутись, але це не завадило танцюристам показати, чого вони варті.

Надія Мартинюк, учасниця Зразкового ансамблю народного танцю “Радість”: “Я була на багатьох конкурсах, але мені сподобалось там, тому що було багато колективів. Ми подивилися їхні танці і взяли для себе дещо нове. Ми зважаємо на свої помилки і намагаємося їх виправити”.

Друге місце у напрямі “Сучасні танці” привезли учасники колективу “Шакті”. Тут також не зупиняються на досягнутому, прагнучи підкорити нові й нові вершини.

Тетяна Захарчук, керівник Зразкового ансамблю сучасного танцю “Шакті”: «Діти дуже плідно працювали для того, щоб отримати такі хороші нагороди. Ми будемо розвиватися далі, щоб здобувати ще більше нагород. Хочу сказати велике спасибі батькам усього колективу. Їхня підтримка дуже допомогла”.

Серед енергійних, ритмічних танців ансамблю, мабуть, найбільшу увагу викликає ось цей, що називається “Одного разу в Африці”. Когорта “дикунок” ледь не з’їла полоненого чоловіка. Але таких, як Віталій Войцехівський, нічим не злякаєш: він уже п’ять років танцює у “Шакті”, ставши єдиним хлопцем старшої групи, який витримав непередбачуване жіноче оточення.

Віталій Войцехівський, учасник Зразкового ансамблю сучасного танцю “Шакті”: «Нехай дещо напружена атмосфера, тому що одні дівчата. Але з часом ми звиклися, всі починають любити, розуміти і цінувати один одного”.

Доки старші учасники ансамблю витанцьовували у Житомирі, їхні колеги із середньої вікової групи підкорювали столицю. Там проходив Десятий ювілейний міжнародний фестиваль мистецтв «Артвесна».

Ярослав Захарченко, учасник Зразкового ансамблю сучасного танцю “Шакті”: «Ми спочатку думали, що не поїдемо на цей конкурс. Але ми зважились і поїхали, бо ми повинні були отримати перше місце”.

На конкурс бердичівляни возили два номери. Викладались, кажуть, як могли. За хіп-хоп, змішаний з диско, танцюристи отримали 4 місце. Зате перед запальною “Кукарелою” поважне журі не встояло і віддало бердичівлянам першість. Дівчата і хлопці радіють, що гідно представили місто на всю Україну, та ще й змогли суддів здивувати.

Ярослава Романюк, учасниця Зразкового ансамблю сучасного танцю “Шакті”: «Журі дуже сподобався наш виступ і вони поставили нам дуже хороші оцінки, завдяки чому ми виграли. В журі були відомі люди, такі як Чапкіс, учасники шоу “Танцюють всі”, а також судді з Франції та Словаччини”.

Дарина Іжевська, учасниця Зразкового ансамблю сучасного танцю “Шакті”: «Нам було дуже цікаво і водночас страшно виступати. Бо ми перший раз у Києві та вперше на такій великій сцені. Думаємо, що поїдемо ще раз 22 травня”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0