Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Нова мистецька перемога «Радості»

Time Додано: вівторок, 13 лип. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Нова мистецька перемога «Радості»

Нова мистецька перемога «Радості»

Диплом лауреата першого ступеню на фестивалі-конкурсі «Зірки Прибрежного» завоювала бердичівська «Радість». Нещодавно зразковий ансамбль народного танцю повернувся із селища Лазурне, що на Херсонщині. За першість у конкурсі змагалися 7 колективів з України та Росії. Спочатку була презентація ансамблів, розповідають бердичівські танцюристи, вже з її перших хвилин природа внесла у програму свої корективи.

Тетяна Гопкало, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Змагання мали бути 3-го числа о 8-й вечора, але після першого привітального номеру почалася злива і конкурс перенесли на ранок наступного дня”.

День головних змагань був сонячним та напруженим. Доки чекали на свою чергу, артисти роздивлялися номери своїх суперників і, кажуть, аж ніяк не мріяли, що їхній «Омелько» полонить серця журі.

Тетяна Гопкало, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Звичайно, хвилювалися. Допомагали один одному перевдягатися”.

Надія Мартинюк, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Ми дуже намагалися показати свою майстерність, велику роль відіграли акторські вміння. Нашими найголовнішими суперниками були колективи “Сюприз” та “Дзвіночок” з Красноярська”.

Тетяна Гопкало, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Ми не очікували посісти перше місце, це було для нас надзвичайно великою радістю. Ми з дівчатами стали обійматися”.

У рамках конкурсу його учасники відвідували майстер класи з народно-сценічного та класичного танцю. Спробувавши під високопрофесійним керівництвом кілька па, дівчата переконались у тому, що скільки цим мистецтвом не займайся, усього не опануєш.

Дарина Рибак, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Майстер-класи проводили професійні викладачі, які дали змогу навчитися новим рухам”.

Доки одні навчалися новим танцювальним елементам, інші дівчата брали участь у майстер-класі під загадковою назвою «Декупаж».

Анастасія Кулакова, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: “Це аплікація з серветок, яку виконують на платівці. Її фарбують, потім відрізають чи відривають клаптики серветки і приклеюють зверху”.

П’ять днів, що їх провели на Чорноморському узбережжі, бердичівлянам запам’ятались також гарними умовами перебування у пансіонаті, дискотеками, відвідинами місцевого базару, катанням на катамарані і, звичайно ж, безкрайніми водними просторами.

Надія Мартинюк, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Пансіонат стоїть на березі моря. Ми туди ходили щодня по два рази. Нам дуже сподобалося, сподіваємось, що колись туди ще потрапимо”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Олексій Ризванюк

Chatbubbles Коментарів: 0