Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Нова мистецька перемога «Радості»

Time Додано: вівторок, 13 лип. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Нова мистецька перемога «Радості»

Нова мистецька перемога «Радості»

Диплом лауреата першого ступеню на фестивалі-конкурсі «Зірки Прибрежного» завоювала бердичівська «Радість». Нещодавно зразковий ансамбль народного танцю повернувся із селища Лазурне, що на Херсонщині. За першість у конкурсі змагалися 7 колективів з України та Росії. Спочатку була презентація ансамблів, розповідають бердичівські танцюристи, вже з її перших хвилин природа внесла у програму свої корективи.

Тетяна Гопкало, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Змагання мали бути 3-го числа о 8-й вечора, але після першого привітального номеру почалася злива і конкурс перенесли на ранок наступного дня”.

День головних змагань був сонячним та напруженим. Доки чекали на свою чергу, артисти роздивлялися номери своїх суперників і, кажуть, аж ніяк не мріяли, що їхній «Омелько» полонить серця журі.

Тетяна Гопкало, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Звичайно, хвилювалися. Допомагали один одному перевдягатися”.

Надія Мартинюк, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Ми дуже намагалися показати свою майстерність, велику роль відіграли акторські вміння. Нашими найголовнішими суперниками були колективи “Сюприз” та “Дзвіночок” з Красноярська”.

Тетяна Гопкало, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Ми не очікували посісти перше місце, це було для нас надзвичайно великою радістю. Ми з дівчатами стали обійматися”.

У рамках конкурсу його учасники відвідували майстер класи з народно-сценічного та класичного танцю. Спробувавши під високопрофесійним керівництвом кілька па, дівчата переконались у тому, що скільки цим мистецтвом не займайся, усього не опануєш.

Дарина Рибак, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Майстер-класи проводили професійні викладачі, які дали змогу навчитися новим рухам”.

Доки одні навчалися новим танцювальним елементам, інші дівчата брали участь у майстер-класі під загадковою назвою «Декупаж».

Анастасія Кулакова, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: “Це аплікація з серветок, яку виконують на платівці. Її фарбують, потім відрізають чи відривають клаптики серветки і приклеюють зверху”.

П’ять днів, що їх провели на Чорноморському узбережжі, бердичівлянам запам’ятались також гарними умовами перебування у пансіонаті, дискотеками, відвідинами місцевого базару, катанням на катамарані і, звичайно ж, безкрайніми водними просторами.

Надія Мартинюк, учасниця зразкового ансамблю народного танцю «Радість»: «Пансіонат стоїть на березі моря. Ми туди ходили щодня по два рази. Нам дуже сподобалося, сподіваємось, що колись туди ще потрапимо”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Олексій Ризванюк

Chatbubbles Коментарів: 0