Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Незаконно встановлені у Бердичеві кіоски демонтують

Time Додано: середа, 19 лист. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Останнє попередження виносить міська влада власникам кіосків, що встановлені із порушенням чинного законодавства. Договори на оренду земельних ділянок, на яких розташовані ці малі архітектурні форми, відсутні, зазначають місцеві посадовці. Терміни дії інших закінчилися, і депутати міськради вирішили їх не продовжувати. Отже, законних підстав для існування таких кіосків немає. Окрім цього, на думку представників міської влади, подібні споруди спотворюють обличчя Бердичева. Деякі власники кіосків вже прибрали їх з вулиць міста. Решті на цю процедуру у виконавчому комітеті виділили 1 місяць.

Незаконно встановлені у Бердичеві кіоски демонтують

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Кіоски, власники яких не зроблять цього протягом місяця, будуть примусово демонтовані. Відповідно, їхні власники сплатять гроші, що їх коштував демонтаж, та ряд інших штрафів. Тому ми звертаємося із проханням до всіх власників кіосків, які не мають відповідних документів на право користування земельними ділянками, терміново звільнити їх від об’єктів... В іншому випадку це трактуватиметься як самозахват, за який передбачена відповідальність, у т. ч. і кримінальна.»

У «чорному списку» виконавчого комітету один кіоск на вул. К. Лібкнехта, біля магазину «Люцина», два — на Свердлова, поруч із Центральною бібліотекою, кафе «Чорний кіт» на вул. Шелушкова, два кіоски навпроти суду, стільки ж — у районі м’ясокомбінату та два — на Червоній Горі. Розмови про їхній демонтаж велися давно. За цей час спеціальною комісією проведені відповідні обстеження, власникам надіслані попередження. Не залишилися поза увагою міської влади і літні майданчики біля кафе «Казка». Їх обіцяють знести вже 2 роки.

Сергій Онофрійчук, заступник Бердичівського міського голови: «Аналогічна ситуація із цими наметами. Матеріали по даній справі, за нашою інформацією, передані до прокуратури. Остаточне рішення залежатиме від кінцевого висновку правоохоронних органів.»

Сьогодні, наголошує Сергій Онофрійчук, процес зі звільнення земельних ділянок підходить до завершення: справи про незаконне встановлення кіосків готові передати до суду. При цьому підприємцям радять не витрачати гроші на судову тяганину.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0