Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Невеличке свято, яке приносить чимало радості

Time Додано: середа, 15 жовт. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Справжнє свято можна організувати і в окремо взятому дворі. Вже не перший рік для маленьких мешканців 5-поверхівки, що на Л. Карастоянової, 13/6, дорослі влаштовують "Осінній карнавал". Окрім своїх дітей у гості запрошують усіх бажаючих. Татусі — на роботах, тому вся організація лягла на плечі матерів, які намагалися зробити свято таким, що запам’ятається. Готувалися до нього не тільки дорослі: по завершенні лялькової вистави відбулася невеличка презентація виробів, виготовлених дитячими руками. У фантазії їм не відмовиш, пишаються батьки, у хід хлопчики та дівчатка пустили папір, пластилін, сірники, листя дерев. Головним ідейним натхненником карнавалу традиційно виступила Жанна Піддубна. Каже, думка влаштовувати періодично щось подібне виникла у неї після народження доньки Даринки.

Невеличке свято, яке приносить чимало радості

Жанна Піддубна, організатор «Осіннього карнавалу»: «Не треба перекладати всю роботу на вихователів та вчителів, а й самому до неї долучатись. адже все головне йде від батьків. Що вони вклали у дитину, так вона й розвиватиметься.»

Справжнім сюрпризом для малечі стала поява Доктора Айболита. Разом із ним вони і зарядкою займалися, і в різних конкурсах участь брали, і танцювали, і вірші розповідали. Протягом години діти демонстрували свої здібності і таланти, дорослі від них не відставали. І ті, і інші отримували задоволення від того, що відбувалося.

Валентина Прокопенко, гостя карнавалу: «Сюда мы пришли впервые — нас пригласили. Детям очень понравилось, лично мне — тоже. Хотелось бы, чтобы подобные мероприятия проводились как можно чаще, потому что детям это интересно, весело и поучительно. Они готовят поделки, стараются как-то выделиться.»

Для того, щоб подарувати радість одне одному, багато не треба, впевнені мешканці будинку. Такі свята для маленьких бердичівлян, кажуть вони, можна і треба влаштовувати у кожному дворі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0