Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Невеличке свято, яке приносить чимало радості

Time Додано: середа, 15 жовт. 2008, 06:00 ( близько 9 року назад )

Справжнє свято можна організувати і в окремо взятому дворі. Вже не перший рік для маленьких мешканців 5-поверхівки, що на Л. Карастоянової, 13/6, дорослі влаштовують "Осінній карнавал". Окрім своїх дітей у гості запрошують усіх бажаючих. Татусі — на роботах, тому вся організація лягла на плечі матерів, які намагалися зробити свято таким, що запам’ятається. Готувалися до нього не тільки дорослі: по завершенні лялькової вистави відбулася невеличка презентація виробів, виготовлених дитячими руками. У фантазії їм не відмовиш, пишаються батьки, у хід хлопчики та дівчатка пустили папір, пластилін, сірники, листя дерев. Головним ідейним натхненником карнавалу традиційно виступила Жанна Піддубна. Каже, думка влаштовувати періодично щось подібне виникла у неї після народження доньки Даринки.

Невеличке свято, яке приносить чимало радості

Жанна Піддубна, організатор «Осіннього карнавалу»: «Не треба перекладати всю роботу на вихователів та вчителів, а й самому до неї долучатись. адже все головне йде від батьків. Що вони вклали у дитину, так вона й розвиватиметься.»

Справжнім сюрпризом для малечі стала поява Доктора Айболита. Разом із ним вони і зарядкою займалися, і в різних конкурсах участь брали, і танцювали, і вірші розповідали. Протягом години діти демонстрували свої здібності і таланти, дорослі від них не відставали. І ті, і інші отримували задоволення від того, що відбувалося.

Валентина Прокопенко, гостя карнавалу: «Сюда мы пришли впервые — нас пригласили. Детям очень понравилось, лично мне — тоже. Хотелось бы, чтобы подобные мероприятия проводились как можно чаще, потому что детям это интересно, весело и поучительно. Они готовят поделки, стараются как-то выделиться.»

Для того, щоб подарувати радість одне одному, багато не треба, впевнені мешканці будинку. Такі свята для маленьких бердичівлян, кажуть вони, можна і треба влаштовувати у кожному дворі.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0