Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук

Time Додано: вівторок, 15 трав. 2018, 15:33 ( 2 міс. назад )

Ця трагічна звістка сколихнула усю футбольну Житомирщину: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук – відомий у Бердичеві та поза його межами футболіст і тренер. Пішов у віці, що прийнято вважати часом розквіту сил (народився він у 1975 році), і, за непідтвердженою наразі інформацією, зробив це сам: Сергія знайшли повішеним у подвір’ї власного будинку.

Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук

Без нього важко було уявити місцеві футбольні та міні-футбольні форуми, на яких він здебільшого в якості футболіста захищав кольори команди «М’ясокобінат». Саме Сергію Корнійчуку у 2012-му році довірили відродження легендарного колись бердичівського «Шкіряника»: тоді він натхненно взявся за цю справу, встигаючи і грати, і тренувати. Саме Сергій Корнійчук очолив команду, за якою укріпилася слава чи не найпринциповішого суперника ФК «Бердичів» – андрушівську «Фортуну». Причиною такої «принциповості», судячи зі всього, слугував той факт, що в її складі, був час, грали чимало бердичівлян, котрі, значною мірою, опинилися у «Фортуні» саме завдяки постаті свого тренера. Із ним можна було знаходитися по різні боки поля, він міг бути спокійним, а міг вибухати емоціями, але те, що Сергій Корнійчук жив футболом – факт, що його визнають усі причетні до цієї гри на Житомирщині. Роками переконувалися у цьому й телевізійники «ВІК», і колектив телекомпанії приєднується до щирих слів співчуття рідним та близьким Сергія Корнійчука.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0