Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Катерина Омельченк...
Выбирала себе квартиру на https ...
Time 11:59 - 22-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук

Time Додано: вівторок, 15 трав. 2018, 15:33 ( близько 1 року назад )

Ця трагічна звістка сколихнула усю футбольну Житомирщину: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук – відомий у Бердичеві та поза його межами футболіст і тренер. Пішов у віці, що прийнято вважати часом розквіту сил (народився він у 1975 році), і, за непідтвердженою наразі інформацією, зробив це сам: Сергія знайшли повішеним у подвір’ї власного будинку.

Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук

Без нього важко було уявити місцеві футбольні та міні-футбольні форуми, на яких він здебільшого в якості футболіста захищав кольори команди «М’ясокобінат». Саме Сергію Корнійчуку у 2012-му році довірили відродження легендарного колись бердичівського «Шкіряника»: тоді він натхненно взявся за цю справу, встигаючи і грати, і тренувати. Саме Сергій Корнійчук очолив команду, за якою укріпилася слава чи не найпринциповішого суперника ФК «Бердичів» – андрушівську «Фортуну». Причиною такої «принциповості», судячи зі всього, слугував той факт, що в її складі, був час, грали чимало бердичівлян, котрі, значною мірою, опинилися у «Фортуні» саме завдяки постаті свого тренера. Із ним можна було знаходитися по різні боки поля, він міг бути спокійним, а міг вибухати емоціями, але те, що Сергій Корнійчук жив футболом – факт, що його визнають усі причетні до цієї гри на Житомирщині. Роками переконувалися у цьому й телевізійники «ВІК», і колектив телекомпанії приєднується до щирих слів співчуття рідним та близьким Сергія Корнійчука.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0