Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук

Time Додано: вівторок, 15 трав. 2018, 15:33 ( 6 міс. назад )

Ця трагічна звістка сколихнула усю футбольну Житомирщину: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук – відомий у Бердичеві та поза його межами футболіст і тренер. Пішов у віці, що прийнято вважати часом розквіту сил (народився він у 1975 році), і, за непідтвердженою наразі інформацією, зробив це сам: Сергія знайшли повішеним у подвір’ї власного будинку.

Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук Непоправна втрата футбольної Житомирщини: передчасно пішов із життя Сергій Корнійчук

Без нього важко було уявити місцеві футбольні та міні-футбольні форуми, на яких він здебільшого в якості футболіста захищав кольори команди «М’ясокобінат». Саме Сергію Корнійчуку у 2012-му році довірили відродження легендарного колись бердичівського «Шкіряника»: тоді він натхненно взявся за цю справу, встигаючи і грати, і тренувати. Саме Сергій Корнійчук очолив команду, за якою укріпилася слава чи не найпринциповішого суперника ФК «Бердичів» – андрушівську «Фортуну». Причиною такої «принциповості», судячи зі всього, слугував той факт, що в її складі, був час, грали чимало бердичівлян, котрі, значною мірою, опинилися у «Фортуні» саме завдяки постаті свого тренера. Із ним можна було знаходитися по різні боки поля, він міг бути спокійним, а міг вибухати емоціями, але те, що Сергій Корнійчук жив футболом – факт, що його визнають усі причетні до цієї гри на Житомирщині. Роками переконувалися у цьому й телевізійники «ВІК», і колектив телекомпанії приєднується до щирих слів співчуття рідним та близьким Сергія Корнійчука.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0