Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Неоформлену робочу силу в закладах торгівлі та у виробників продуктів харчування виявляли працівники Бердичівської ОДПІ

Time Додано: четвер, 19 лют. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Поки існують проблеми приховування доходів, ухилення від оподаткування та виплати заробітної плати “у конвертах”, такі рейди приноситимуть свої результати, переконані податківці. У січні 2009-го вони провели 37 обстежень робочих місць суб’єктів господарювання у сфері торгівлі, під час яких виявили 13 осіб, які не уклали трудові угоди із найманими працівниками.

Неоформлену робочу силу в закладах торгівлі та у виробників продуктів харчування виявляли працівники Бердичівської ОДПІ

Цього разу вибір співробітників Бердичівської податкової пав на магазини будівельних матеріалів, промислових товарів та підприємство, на якому виробляють молочну та хлібобулочну продукцію. Перевіривши усю необхідну документацію та отримавши письмові пояснення персоналу, податківці дійшли висновку: якщо у магазині будматеріалів усі наймані працівники оформлені згідно чинного законодавства, то в інших суб’єктах господарювання був допущений ряд порушень, а саме, у роботодавців були відсутні трудові угоди з п’ятьма працівниками. На цих приватних підприємців чекають у Бердичівській ОДПІ, де вони повинні будуть укласти відповідні договори зі своїми працівниками, а ті, у свою чергу, пройти процес державної реєстрації.

Жанна Блага, нач. відділу контрольно-перевірочної роботи Бердичівської ОДПІ: “Нас сьогоднішній день робота з легалізації найманих працівників триває, адже людина, яка не оформлена офіційно, не захищена соціально: їй не нараховується трудовий стаж, і, відповідно, у майбутньому це відобразиться на її пенсії. Тому ми просимо приватних підприємців звертатися до Бердичівської ОДПІ та оформляти трудові відносини із працівниками. При потребі ми надамо усю необхідну роз’яснювальну інформацію.”

Бердичівська податкова нагадує: про відомі факти отримання заробітної плати “ у конвертах”, бердичівляни можуть повідомляти на телефони довіри ОДПІ 2-11-49 або безпосередньо на телефон начальника інспекції 2-41-76.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0