Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
Вибачте за помилки. Вже наболіло.....
Time 17:13 - 17-07-2018
38 позачергова сесія: депутати підтримали міськводоканал
Chatbox Петро Бондарчук
А, вода текла по Пушкінській 3 ...
Time 17:10 - 17-07-2018
Вода по годинах може повернутися до Бердичева вже з 16-го липня. Причина – зупинка єдиного виробника рідкого хлору  «ДніпроАзоту».
Chatbox Roman Babych
От так новина! 6-й рік в будинк ...
Time 09:53 - 16-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
«Українська Мадонна» Алла Мігай та віртуоз-неоромантик Олексій Ревенко презентували у Бердичеві «Гармонію душі»
Chatbox Анатолий Мозжухин
Вот это я понимаю, так надо раб ...
Time 23:41 - 02-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Небажання слухати, небажання чути або Про епічні 5 грн за проїзд на 24-й сесії Бердичівської міської ради

Time Додано: неділя, 24 вер. 2017, 15:34 ( 10 міс. назад )

Тема тарифу на перевезення у громадському транспорті Бердичева залишається у топових (меншою мірою, у самому місті): п’ятничного ранку, коли сотні містян, бідкаючись через шкоду, нанесену небувалим градом, писали заяви на допомогу, на сесії міськради депутати не одну годину розглядали колективне звернення, в якому вимагалося відмінити рішення виконкому, згідно якого проїзд у місцевих маршрутках зріс до 5 грн.

Небажання слухати, небажання чути або Про епічні 5 грн за проїзд на 24-й сесії Бердичівської міської ради Небажання слухати, небажання чути або Про епічні 5 грн за проїзд на 24-й сесії Бердичівської міської ради Небажання слухати, небажання чути або Про епічні 5 грн за проїзд на 24-й сесії Бердичівської міської ради Небажання слухати, небажання чути або Про епічні 5 грн за проїзд на 24-й сесії Бердичівської міської ради Небажання слухати, небажання чути або Про епічні 5 грн за проїзд на 24-й сесії Бердичівської міської ради

Вже традиційно відповідь тримав заступник міського голови Сергій Онофрійчук. Котрий нагадав: незаконність рішення виконкому (як зазначено у зверненні) якщо і визначати, то відповідним органам. Нагадав і про те, що у рішенні (якщо хтось взагалі його читав) чітко говориться не про 5, не про 6 чи 8, а про три вимоги, виставлені перевізникам.

Далі у залі стало гаряче. І виною усім тим суперечкам є самі депутати, висловив свою думку депутат Валерій Шелепа.

Запеклі дискусії привели до теми необхідності звернення до Верховної Ради. У цьому єдність виказали представники різних фракцій. Аби вже через мить знову зійтися у битві аргументів, фактів, думок тощо.

Після промов депутатів традиційно слово отримали перевізники. Які традиційно нагадали: депутати мають розуміти наслідки своїх рішень. Вже кілька маршрутів закриті, проінформували. І це – не кінець.

12 основних проблем у питанні перевезень у Бердичеві нарахував громадський активіст Юрій Мельник. Це і застаріла, на його думку, маршрутна мережа, і відсутність табличок із розкладом руху, відсутність у місті комунального транспорту тощо.

Чи не найголовніша причина високої температури на зібраннях, присвячених темі тарифів на проїзд (а Бердичів – не один такий) у тому, що держава, котра задекларувала наявність пільг, не підтримала своє декларування фінансово, висловив свою думку міський голова.

Бердичівські перевізники попереджені про те, що контролювати виконання свого рішення виконком буде жорстко, продовжив Василь Мазур. У разі невиконання ставитиметься питання про розірвання контракту, підкреслив. Й водночас застеріг: один невиважений крок – і Бердичів може залишитися, як колись, із двома маршрутами.

Верховна Рада – це добре, але коли від неї чекати відповіді хтозна. А проблему вирішувати потрібно тут і негайно, наголосив Василь Мазур. Сідати усім разом і приймати рішення по кожному перевізнику окремо.

Його пропозиція – провести розширене засідання виконавчого комітету, в актовій залі, за участі усіх бажаючих, і на цьому засіданні проаналізувати і дати оцінку ситуації з перевезеннями у Бердичеві, підсумував Василь Мазур. За цю пропозицію свої голоси віддала більшість (а саме – 23) бердичівських депутатів.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0