Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Не ходити в ліс у спеку закликають бердичівлян лісівники

Time Додано: неділя, 08 серп. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Не ходити в ліс у спеку закликають бердичівлян та мешканців району працівники державної лісової охорони. У зв’язку з високою температурою повітря зростає ймовірність виникнення пожеж. За лічені хвилини вогонь може знищити гектари лісових масивів, що вирощувалися десятками років, і призвести до загибелі диких звірів та птахів. Масштабність цього явища залежить не лише від природно-кліматичних умов, а й від свідомості та відповідальності громадян. Аби застерегти останніх від походів на природу, лісівники спільно з пожежними та міліціонерами проводять рейди.

Не ходити в ліс у спеку закликають бердичівлян лісівники

Олексій Романюк, інспектор наглядово-профілактичної діяльності Бердичівського РУ МНС: “Цьогоріч масових пожеж, які б охопили значну частину лісу, не траплялось. Але МНС попереджає відпочивальників: нині температура повітря перевищує 30 градусів, тому спостерігається зростання кількості пожеж. Міністерство випускає брошури та експрес-повідомлення, де зазначено правила поведінки”.

Валерій Студзінський, інженер з охорони та захисту лісу ДП “Бердичівське лісове господарство”: “У нас зараз “година пік”, без вихідних працівники постійно в лісі, постійно проводимо патрулювання. Нещодавно вийшла Постанова про заборону відвідування лісових масивів та в’їзд до них транспортних засобів, доки ситуація не нормалізується”.

На території Бердичівського лісгоспу нині працюють 5 рейдових бригад, одна з них разом із знімальною групою об’їхала лісові масиви Трикутника, сіл Осиково, Агатівки та Скраглівки, залишаючи у місцях відпочинку листівки з відповідними попередженнями. Не оминули рейдівці і придорожних кафе: розклеїли там повідомлення та провели інструктаж для їхніх відвідувачів. Здивованими поглядами зустрічали групу у формах відпочивальники, які вихідного дня розташувалися на затишному лоні природи. Запевняли: вони знають, що багаття слід обкопати і не залишати на траві недопалків та скла.

Відпочивальник: “Ми приїхали відпочити, правила знаємо, можете не хвилюватися. Тут не палимо, просто їмо та граємо в карти”.

Олексій Романюк, інспектор наглядово-профілактичної діяльності Бердичівського РУ МНС: “Якщо пожежа таки виникла, слід виходити з лісу перпендикулярно до неї, по можливості, ліквідувати власними силами за допомогою гілля чи ганчірок. Також необхідно повідомити рятувальну службу”.

Окрім бесід з населенням, працівники лісгоспу нині перекопують в’їзди до масивів, які, кажуть, є чи не через кожні 10 метрів. Також прокладають навколо кромки лісу мінералізовані смуги, які мають перешкоджати виникненню та поширенню пожеж.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0