Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Не ходити в ліс у спеку закликають бердичівлян лісівники

Time Додано: неділя, 08 серп. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Не ходити в ліс у спеку закликають бердичівлян та мешканців району працівники державної лісової охорони. У зв’язку з високою температурою повітря зростає ймовірність виникнення пожеж. За лічені хвилини вогонь може знищити гектари лісових масивів, що вирощувалися десятками років, і призвести до загибелі диких звірів та птахів. Масштабність цього явища залежить не лише від природно-кліматичних умов, а й від свідомості та відповідальності громадян. Аби застерегти останніх від походів на природу, лісівники спільно з пожежними та міліціонерами проводять рейди.

Не ходити в ліс у спеку закликають бердичівлян лісівники

Олексій Романюк, інспектор наглядово-профілактичної діяльності Бердичівського РУ МНС: “Цьогоріч масових пожеж, які б охопили значну частину лісу, не траплялось. Але МНС попереджає відпочивальників: нині температура повітря перевищує 30 градусів, тому спостерігається зростання кількості пожеж. Міністерство випускає брошури та експрес-повідомлення, де зазначено правила поведінки”.

Валерій Студзінський, інженер з охорони та захисту лісу ДП “Бердичівське лісове господарство”: “У нас зараз “година пік”, без вихідних працівники постійно в лісі, постійно проводимо патрулювання. Нещодавно вийшла Постанова про заборону відвідування лісових масивів та в’їзд до них транспортних засобів, доки ситуація не нормалізується”.

На території Бердичівського лісгоспу нині працюють 5 рейдових бригад, одна з них разом із знімальною групою об’їхала лісові масиви Трикутника, сіл Осиково, Агатівки та Скраглівки, залишаючи у місцях відпочинку листівки з відповідними попередженнями. Не оминули рейдівці і придорожних кафе: розклеїли там повідомлення та провели інструктаж для їхніх відвідувачів. Здивованими поглядами зустрічали групу у формах відпочивальники, які вихідного дня розташувалися на затишному лоні природи. Запевняли: вони знають, що багаття слід обкопати і не залишати на траві недопалків та скла.

Відпочивальник: “Ми приїхали відпочити, правила знаємо, можете не хвилюватися. Тут не палимо, просто їмо та граємо в карти”.

Олексій Романюк, інспектор наглядово-профілактичної діяльності Бердичівського РУ МНС: “Якщо пожежа таки виникла, слід виходити з лісу перпендикулярно до неї, по можливості, ліквідувати власними силами за допомогою гілля чи ганчірок. Також необхідно повідомити рятувальну службу”.

Окрім бесід з населенням, працівники лісгоспу нині перекопують в’їзди до масивів, які, кажуть, є чи не через кожні 10 метрів. Також прокладають навколо кромки лісу мінералізовані смуги, які мають перешкоджати виникненню та поширенню пожеж.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0