Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Не ходити в ліс у спеку закликають бердичівлян лісівники

Time Додано: неділя, 08 серп. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Не ходити в ліс у спеку закликають бердичівлян та мешканців району працівники державної лісової охорони. У зв’язку з високою температурою повітря зростає ймовірність виникнення пожеж. За лічені хвилини вогонь може знищити гектари лісових масивів, що вирощувалися десятками років, і призвести до загибелі диких звірів та птахів. Масштабність цього явища залежить не лише від природно-кліматичних умов, а й від свідомості та відповідальності громадян. Аби застерегти останніх від походів на природу, лісівники спільно з пожежними та міліціонерами проводять рейди.

Не ходити в ліс у спеку закликають бердичівлян лісівники

Олексій Романюк, інспектор наглядово-профілактичної діяльності Бердичівського РУ МНС: “Цьогоріч масових пожеж, які б охопили значну частину лісу, не траплялось. Але МНС попереджає відпочивальників: нині температура повітря перевищує 30 градусів, тому спостерігається зростання кількості пожеж. Міністерство випускає брошури та експрес-повідомлення, де зазначено правила поведінки”.

Валерій Студзінський, інженер з охорони та захисту лісу ДП “Бердичівське лісове господарство”: “У нас зараз “година пік”, без вихідних працівники постійно в лісі, постійно проводимо патрулювання. Нещодавно вийшла Постанова про заборону відвідування лісових масивів та в’їзд до них транспортних засобів, доки ситуація не нормалізується”.

На території Бердичівського лісгоспу нині працюють 5 рейдових бригад, одна з них разом із знімальною групою об’їхала лісові масиви Трикутника, сіл Осиково, Агатівки та Скраглівки, залишаючи у місцях відпочинку листівки з відповідними попередженнями. Не оминули рейдівці і придорожних кафе: розклеїли там повідомлення та провели інструктаж для їхніх відвідувачів. Здивованими поглядами зустрічали групу у формах відпочивальники, які вихідного дня розташувалися на затишному лоні природи. Запевняли: вони знають, що багаття слід обкопати і не залишати на траві недопалків та скла.

Відпочивальник: “Ми приїхали відпочити, правила знаємо, можете не хвилюватися. Тут не палимо, просто їмо та граємо в карти”.

Олексій Романюк, інспектор наглядово-профілактичної діяльності Бердичівського РУ МНС: “Якщо пожежа таки виникла, слід виходити з лісу перпендикулярно до неї, по можливості, ліквідувати власними силами за допомогою гілля чи ганчірок. Також необхідно повідомити рятувальну службу”.

Окрім бесід з населенням, працівники лісгоспу нині перекопують в’їзди до масивів, які, кажуть, є чи не через кожні 10 метрів. Також прокладають навколо кромки лісу мінералізовані смуги, які мають перешкоджати виникненню та поширенню пожеж.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0