Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Не дивлячись на кризу, у Бердичеві будують, облаштовують, реконструюють...

Time Додано: вівторок, 17 бер. 2009, 06:00 ( більше 9 року назад )

Дві третини з усіх розглянутих на засіданні містобудівної ради ескізних пропозицій — магазини та розважальні заклади. Так, на Леніна, 23А розташується кафе-бар на 50 місць з облаштованим літнім майданчиком. Замовник планує організувати там щось на кшталт закладу швидкого харчування.

Не дивлячись на кризу, у Бердичеві будують, облаштовують, реконструюють...

Одноголосне «за» членів ради викликав проект будівництва магазину на вул. Свердлова. Нішу між приміщенням «Укртелекому» та житловим будинком, яка на думку фахівців, ніяк не радує людське око, заповнить триповерхова споруда, на 1-му поверсі якої знаходитиметься кафетерій на 20 місць. Два інших займатимуть відділи з продажу промислових товарів.

Отримали «добро» і три ескізні пропозиції, що були відхилені на попередніх засіданнях ради. Так, містобудівники дали дозвіл на реконструкцію трактиру «Три товстуни», що на Котовського і на добудову там ряду приміщень. Магазин-салон з продажу фурнітури для пластикових вікон розташується на Соборній, 24. У ньому ж прийматимуть заявки на встановлення вікон. На Леніна, 117 квартиру, що на 1-му поверсі, реконструюють під магазин непродовольчих товарів.

Та не тільки торговельними і розважальними закладами поповниться Бердичів. На Елінгу, на місці вже неіснуючого стадіону зведуть новий. Замовником проекту виступив бердичівський ХК «Барс». Окрім стадіону зі штучним покриттям та шістьма біговими доріжками розробники планують збудувати трибуни на 500 місць , облаштувати громадський туалет та автомобільну стоянку. На території стадіону передбачено будівництво адміністративного приміщення. На 1-му поверсі знаходитимуться роздягальні для двох команд, санвузол, душові кімнати та кімната для членів суддівської колегії. На 2-му — коментаторська кабіна та VIP-ложі.

На вул. Свердлова, біля Центральної бібліотеки з’явиться зупинка громадського транспорту. Вона являтиме собою криту споруду золотистого та синього кольорів із сидіннями та торговельним павільйоном.

Усі замовники обіцяли особливу увагу звернути на благоустрій прилеглих територій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0