Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Не дивлячись на кризу, у Бердичеві будують, облаштовують, реконструюють...

Time Додано: вівторок, 17 бер. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Дві третини з усіх розглянутих на засіданні містобудівної ради ескізних пропозицій — магазини та розважальні заклади. Так, на Леніна, 23А розташується кафе-бар на 50 місць з облаштованим літнім майданчиком. Замовник планує організувати там щось на кшталт закладу швидкого харчування.

Не дивлячись на кризу, у Бердичеві будують, облаштовують, реконструюють...

Одноголосне «за» членів ради викликав проект будівництва магазину на вул. Свердлова. Нішу між приміщенням «Укртелекому» та житловим будинком, яка на думку фахівців, ніяк не радує людське око, заповнить триповерхова споруда, на 1-му поверсі якої знаходитиметься кафетерій на 20 місць. Два інших займатимуть відділи з продажу промислових товарів.

Отримали «добро» і три ескізні пропозиції, що були відхилені на попередніх засіданнях ради. Так, містобудівники дали дозвіл на реконструкцію трактиру «Три товстуни», що на Котовського і на добудову там ряду приміщень. Магазин-салон з продажу фурнітури для пластикових вікон розташується на Соборній, 24. У ньому ж прийматимуть заявки на встановлення вікон. На Леніна, 117 квартиру, що на 1-му поверсі, реконструюють під магазин непродовольчих товарів.

Та не тільки торговельними і розважальними закладами поповниться Бердичів. На Елінгу, на місці вже неіснуючого стадіону зведуть новий. Замовником проекту виступив бердичівський ХК «Барс». Окрім стадіону зі штучним покриттям та шістьма біговими доріжками розробники планують збудувати трибуни на 500 місць , облаштувати громадський туалет та автомобільну стоянку. На території стадіону передбачено будівництво адміністративного приміщення. На 1-му поверсі знаходитимуться роздягальні для двох команд, санвузол, душові кімнати та кімната для членів суддівської колегії. На 2-му — коментаторська кабіна та VIP-ложі.

На вул. Свердлова, біля Центральної бібліотеки з’явиться зупинка громадського транспорту. Вона являтиме собою криту споруду золотистого та синього кольорів із сидіннями та торговельним павільйоном.

Усі замовники обіцяли особливу увагу звернути на благоустрій прилеглих територій.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0