Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Не дивлячись на активний спротив групи бердичівлян-депутатів облради, Бердичів отримав у власність недобудований спорткомплекс медичного коледжу

Time Додано: п'ятниця, 09 бер. 2018, 17:54 ( 9 міс. назад )

Мабуть, як жодне інше місто (голосніше – хіба що Київ з останніми подіями у ньому) прозвучав Бердичів на останній, 15-й, сесії Житомирської обласної ради. Привід – проект рішення про безоплатну передачу у власність бердичівської громади незавершеного будівництва спортивного комплексу медичного коледжу.

Не дивлячись на активний спротив групи бердичівлян-депутатів облради, Бердичів отримав у власність недобудований спорткомплекс медичного коледжу Не дивлячись на активний спротив групи бердичівлян-депутатів облради, Бердичів отримав у власність недобудований спорткомплекс медичного коледжу Не дивлячись на активний спротив групи бердичівлян-депутатів облради, Бердичів отримав у власність недобудований спорткомплекс медичного коледжу Не дивлячись на активний спротив групи бердичівлян-депутатів облради, Бердичів отримав у власність недобудований спорткомплекс медичного коледжу Не дивлячись на активний спротив групи бердичівлян-депутатів облради, Бердичів отримав у власність недобудований спорткомплекс медичного коледжу

Нагадаємо: позицію, що Бердичів повинен мати власну спортивну залу, в якій діти та юнацтво могли би вільно й безкоштовно займатися ігровими видами спорту, відстоюють міський голова Василь Мазур та більшість депутатів Бердичівської міськради.

Свого часу Василь Мазур інформував бердичівських депутатів про існуюче розуміння з даного питання між ним та керівниками області, і, аби народні обранці в облраді могли дати законний хід передачі, їхні колеги у Бердичеві мали засвідчити своє «добро». «Добро» бердичівські законотворці так сяк дали: спочатку, правда, група у складі місцевих представників БЮТ, «Свободи», Радикальної партії Ляшка, Патріотичної партії усіма силами намагалася, як мінімум, перенести розгляд проекту рішення на наступну сесію, але, зрештою, 24 депутати проголосували «за», двоє – проти та двоє утрималися.

І ось сесія обласна… Так сталося, що відбувалася вона у день, коли у Бердичеві ховали вісьмох померлих від отруєння чадним газом земляків.

Вони, власне, не заперечують, аби у власність Бердичева відійшла недобудована спортзала, заявив у відповідь на виступ Василя Мазура «радикал» Ілля Смичок. Але є умова: лише у парі з приміщенням 3-ї школи. А то, мовляв, новенький фундамент заберуть, а школа «розсипатиметься».

Розглядати питання № 77 у числі перших більшість депутатів облради не вважала за потрібне, тож Василь Мазур залишив залу, вирушивши до Бердичева на похорони, а сесія продовжила роботу. Години так через дві, за кілька кроків до початку розгляду «бердичівського» питання, згадує про Регламент і просить перерви у засіданні Ілля Смичок. Більшість «провалює» пропозицію і, таки, приступає до обговорення.

За результатами голосування, із 50 присутніх депутатів 38 віддали свої голоси за передачу недобудови спортзали медичного коледжу у власність громади Бердичева. Рішення було прийняте. Повним складом «за» проголосували представники БПП, «Самопомочі» (у тому числі й бердичівляни Остап Маланюк та Олег Пасічник), Опоблоку, Народної партії та УКРОПу. За передачу висловилися і четверо з п’яти «свободівців» (не голосував лише відомий у Бердичеві Тарас Собко). Одне «утримався» та одне «за» отримав проект рішення від обранців з «Батьківщини»: щодо бердичівлянина Сергія Орлюка, то він опинився у п’ятірці тих, хто не голосував взагалі.

Судячи зі всього уникати відповідальності – нині у депутатському тренді: а як інакше пояснити той факт, що попри можливість обрати серед іншого чітке «проти», деякі з народних обранців воліють взагалі не натискати жодну з кнопок?.. І якщо радикал-бердичівлянин Павло Чернявський обрав чіткість, то навпроти двох наших земляків-соратників Чернявського по партії Ляшка – Іллі Смичка та Ігоря Романського – висвітилося «не голосував». Протилежну однопартійцям позицію обрав ще один бердичівлянин Віталій Вітусевич: депутат від РПЛ віддав свій голос за передачу. Ось така вималювалася різниця у розумінні відстоювання інтересів Бердичева на теренах області.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0