Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Навести порядок на міських ринках вимагає виконавчий комітет

Time Додано: понеділок, 29 груд. 2008, 06:00 ( майже 9 років назад )

На останньому засіданні вкотре оголосили бій стихійній торгівлі. І декілька сотень тисяч гривень на розв'язку біля кооперативного ринку витратили, і територію огородили, а цукор і овочі з машин на дорозі все одно реалізують. Порушників правил торгівлі ні міліція, ні нові штрафи не лякають.

Навести порядок на міських ринках  вимагає виконавчий комітет

Хто ж відповість за базар? Василь Мазур вважає — податкова інспекція та органи внутрішніх справ.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова: “Ви повинні забезпечити порядок на території міста. Відповідні рішення сесії і виконкому не виконуються. Сьогодні завершується рік, підводимо підсумки. Я повинен констатувати, що в цьому плані робота проводиться така, яка не дає результату”.

Із несанкціонованою торгівлею біля центрального ринку борються вже декілька років. Успішними операції бувають максимум декілька днів, поки поруч є міліція. Потім всі автомобілі повертаються назад. Начальник податкової інспекції, яку міський голова звинувачує у недопрацюванні, знає вихід.

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: “Усі перевірки і рейди мають робитися сконсолідовано, за участю усіх контролюючих органів”.

Міліція виправдовується: не вистачає працівників. На ринок відправляють дільничних інспекторів. А їм і проїзну частину від торговців стерегти і порядок у районі Піски охороняти.

Роман Зайцев, заст. нач. Бердичівського МВ УМВС: “У нас було скорочення відділення по оперативному обслуговуванню ринків. Там працювало 11 чоловік”.

Втім заступник начальника пообіцяв — із машинами біля ринку розберуться. ДАІ вже пробувала: п'ятьох водіїв оштрафували за стоянку в недозволеному місці від 350 грн кожного. Але гарантій, що вулична торгівля у Бердичеві таки зникне, контролюючі органи не дали.

На підприємців, які платять ринковий збір, може чекати збільшення ставок. Їх не переглядали із 2003 року, попри вказаний у відповідному рішенні виконкому вплив інфляції. Бердичівській податковій інспекції дорікає обласна адміністрація, ринковий збір — це дохідна частина бюджету міста.

Ірина Самборська, начальник Бердичівської ОДПІ: “Дозвольте порівняти із іншими містами. У павільйоні ринковий збір сягає 2, 55 грн. Непродовольчі товари — від 0, 95 до 1, 30 грн. Тоді як у Житомирі — 2, 55, у Коростені — 2, у Новоград-Волинському — 2, 55, У Малині — 2 грн”.

Про підвищення ринкового збору на засіданні більше не говорили. Представники ринку скромно мовчали. Але питання залишається на часі.

Автор Юлія Крук

Камера Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0