Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Навчально-виховному комплексу “Школа-дитсадок №3” - 10 років!

Time Додано: вівторок, 06 лист. 2007, 06:00 ( близько 11 року назад )

Сьогодні у навчально-виховному комплексі № 3 все йде за планом, а десять років тому тут розпочався своєрідний експеримент. Заклад нового типу вирішили створити у місті - школу-дитсадок для дітей з 3 до 10 років. Тодішній начальник відділу освіти і науки Ірина Синявська запропонувала познайомитися із досвідом житомирських шкіл-дитсадків. Сподобалося. Вирішили спробувати започаткувати безперервне виховання та освіту і у Бердичеві.

Навчально-виховному комплексу “Школа-дитсадок №3” - 10 років!

Зручно для батьків, безболісно для дітей — покидати дошкільний заклад і сідати за парту першокласника. Все на одному подвір'ї. Учням легше адаптуватися, наступність і перспективність виховного та навчального процесу дає змогу продовжити дитинство.

Алла Кнауб, вчителька початкових класів: “Наші вчителі відвідують заняття в дитсадку, а вихователі дитсадка приходять на уроки. Це дозволяє краще засвоювати прочитане, безболісно переходити із садочка, впливає на краще навчання в школі”.

Більше десятка гуртків працює у школі-дитсадку № 3. Тут кожен може знайти собі справу до душі. У навчальному закладі мешкає декілька тварин, доглядати за якими для дітей - одне задоволення. Ось цю жабку учні годують по черзі. Норма — один черв'як в день. Так вони вчаться уважно ставитися до оточуючого світу і природи.

Директор навчально-виховного комплексу Любов Янковенко впевнена: основи, які тут дітям заклали вихователі і педагоги, допоможуть краще вчитися і розвиватися далі.

Любов Янковенко, директор НВК “Школа-дитсадок №3”: “Досвід роботи показав, що питання вирішили вірно і відкрили заклад, потрібний місту. За 10 років випускники нашого закладу пішли у різні школи. Кожний навчальний рік ми відслідковуємо їхні успіхи у навчанні, особливо учнів 5 класу. Бачимо, що ті здобутки, які вони отримали у початковій школі вони продовжують, а деякі навіть покращують”.

Уся родина навчально-виховного комплексу цьогоріч відзначає аж два ювілеї: 10 років школі-дитсадку і 50 - дошкільному закладу. У міському палаці культури з цієї нагоди концерт. Співають і радіють усі: на сцені — діти, вихователі та вчителі, у залі підтримують батьки, випускники та гості.

Заклад, який створили 10 років тому, керівники міста вважають успішним і потрібним.

Василь Мазур, Бердичівський міський голова : ”Цей колектив дуже багато сіє доброго у душі дітей. Хочу подякувати йому за працю, доброту сердець”.

Ювілярам на подвійний День народження - подарунки від міської влади і побажання довгих років плідної роботи.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0