Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
На завершення інженерного тижня у «гвардійській» школі запустили ракету
Chatbox М и х а и л К о в ...
Клево!!!
Time 15:18 - 16-02-2020
Фахівці управління Державної служби якості освіти зустрілись із представниками ДНЗ
Chatbox Ве Теор
Репортаж надзвичайно професійни ...
Time 19:16 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Дякую.
Time 13:41 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Олена Лук'янюк
Вибачте за помилку! Все поправили.
Time 12:48 - 25-01-2020
У Центрі Жінки народилась дівчинка-«богатирка», 5кг.400гр.
Chatbox Наталія Герасимчук
Молодець. Мамі і дитинці здоров ...
Time 22:01 - 24-01-2020
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Навчальні заклади перевірили на готовність розпочинати заняття

Time Додано: понеділок, 26 серп. 2019, 17:15 ( 6 міс. назад )

До початку нового навчального року традиційно комісія здійснює об’їзд закладів освіти, шкіл і дошкільних закладів. Начальник міського управління освіти із керівником Держпродспоживслужби і фахівцем ДСНС за два дні наполегливої роботи об’їхали 15 шкіл та 13 садочків, аби перевірити на готовність закладів розпочинати заняття. Чимало коштів із міського бюджету виділено на наступні ремонти:

Навчальні заклади перевірили на готовність розпочинати заняття

Зі слів начальника управління освіти, значні суми виділено на поточні ремонти закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

У ході перевірки особливу увагу, зазвичай, звертають на підготовку їдалень, санвузлів, класних кімнат, особливо тих, до яких прийдуть першокласники нової української школи.

У багатьох класах початкової школи вже повністю обладнані навчальні зони, для діток з особливими потребами, й не тільки для них, облаштовано сенсорні кімнати, куточки релаксації та інші зони психологічного й фізичного розвантаження.

Керівник Держпродспоживслужби особливо звертає увагу на стан санвузлів і харчоблоків, а на кухні перевіряє від посуду й холодильників до медичних книжок персоналу, робить певні зауваження. Загалом, каже, суттєвих порушень немає.

Фахівці ДСНС під час подібних перевірок оглядають наявність вогнегасників, аварійних виходів, сигналізації тощо. Так, у 11-ій довелось добудовувати, за вимогою та приписами рятувальників, аварійний вихід. На це пішли значні кошти.

Ще учні відпочивають – учителі активно проходять підготовчі тренінги, натхненно готуються працювати по-новому із маленькими здобувачами знань. Начальник управління освіти й науки водночас дякує й батькам за небайдужість, матеріальну підтримку, за те, що білили й фарбували, створювали власноруч затишок у навчальних кімнатах.

За кілька днів – перше вересня. Дзвінок покличе гомінливу дітвору за парти у світлі, відремонтовані класи. Від комфортних, зручних умов праці значною мірою залежить успіх у навчанні, розуміють усі, хто працював на єдиний результат!

Chatbubbles Коментарів: 0