Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Навчальні заклади перевірили на готовність розпочинати заняття

Time Додано: понеділок, 26 серп. 2019, 17:15 ( 25 дн. назад )

До початку нового навчального року традиційно комісія здійснює об’їзд закладів освіти, шкіл і дошкільних закладів. Начальник міського управління освіти із керівником Держпродспоживслужби і фахівцем ДСНС за два дні наполегливої роботи об’їхали 15 шкіл та 13 садочків, аби перевірити на готовність закладів розпочинати заняття. Чимало коштів із міського бюджету виділено на наступні ремонти:

Навчальні заклади перевірили на готовність розпочинати заняття

Зі слів начальника управління освіти, значні суми виділено на поточні ремонти закладів загальної середньої та дошкільної освіти.

У ході перевірки особливу увагу, зазвичай, звертають на підготовку їдалень, санвузлів, класних кімнат, особливо тих, до яких прийдуть першокласники нової української школи.

У багатьох класах початкової школи вже повністю обладнані навчальні зони, для діток з особливими потребами, й не тільки для них, облаштовано сенсорні кімнати, куточки релаксації та інші зони психологічного й фізичного розвантаження.

Керівник Держпродспоживслужби особливо звертає увагу на стан санвузлів і харчоблоків, а на кухні перевіряє від посуду й холодильників до медичних книжок персоналу, робить певні зауваження. Загалом, каже, суттєвих порушень немає.

Фахівці ДСНС під час подібних перевірок оглядають наявність вогнегасників, аварійних виходів, сигналізації тощо. Так, у 11-ій довелось добудовувати, за вимогою та приписами рятувальників, аварійний вихід. На це пішли значні кошти.

Ще учні відпочивають – учителі активно проходять підготовчі тренінги, натхненно готуються працювати по-новому із маленькими здобувачами знань. Начальник управління освіти й науки водночас дякує й батькам за небайдужість, матеріальну підтримку, за те, що білили й фарбували, створювали власноруч затишок у навчальних кімнатах.

За кілька днів – перше вересня. Дзвінок покличе гомінливу дітвору за парти у світлі, відремонтовані класи. Від комфортних, зручних умов праці значною мірою залежить успіх у навчанні, розуміють усі, хто працював на єдиний результат!

Chatbubbles Коментарів: 0