Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Наталка Семеняка і Олена Закаталова – переможниці конкурсу «Практикант року-2017»

Time Додано: субота, 23 груд. 2017, 15:54 ( 25 дн. назад )

«Практикант року – 2017» - традиційне щорічне змагання майбутніх вихователів відбулось у Бердичівському педагогічному коледжі. Цьогоріч у конкурсі педагогічної майстерності взяли участь шість студенток-старшокурсниць. Дівчата різні за характером і вдачею, проте об’єднує їх одне – велика прихильність і любов до дітей!

Наталка Семеняка і Олена Закаталова – переможниці конкурсу «Практикант року-2017» Наталка Семеняка і Олена Закаталова – переможниці конкурсу «Практикант року-2017» Наталка Семеняка і Олена Закаталова – переможниці конкурсу «Практикант року-2017» Наталка Семеняка і Олена Закаталова – переможниці конкурсу «Практикант року-2017» Наталка Семеняка і Олена Закаталова – переможниці конкурсу «Практикант року-2017»

Вихователь має бути ерудованим, багато знати віршів, казок, володіти музичною грамотою, вміти співати і танцювати. Та головне у цій професії – любити, розуміти дитину, вкладати у неї частинку себе. У першому етапі конкурсу учасниці розповідали про світ власних захоплень і головне покликання.

За перший етап, «Візитівку», кожна з учасниць отримала найвищі бали. Оцінки виставляло професійне журі, до складу якого увійшли директори, методисти дошкільних закладів міста, на чолі з методистом управління освіти Іриною Катинською. Серед присутніх у залі – теж чимало директорів ДНЗ, вони ніби приглядались до майбутніх своїх колег, які не сьогодні-взавтра стануть зірками їх колективів. Прийшли привітати й підтримати учасниць наймолодші глядачі – вихованці ДНЗ «Рибка». Дітки люблять молодих, активних, енергійних виховательок.

Якщо за перший конкурс учасниці отримали всі п’ятірки, то у другому – з’явились в декого й четвірки. Нелегко було вирішити педагогічні задачі – конкурс на професійну компетентність. Наступним етапом став «Калейдоскоп інноваційних ідей». Учасниці розповідали й демонстрували, як за допомогою сучасних комп’ютерних технологій можна професійно зростати, підготуватись і цікаво провести заняття для дітей.

Аліна Шляхова, наприклад, є автором туристичного проекту «Знайомство з рідним містом», а Олена Закаталова розповіла про кращі рубрики персонального блогу вихователя.

Останнє творче завдання, «Зимова казка», молоді вихователі готували заздалегідь. Слід було виготовити витинанки та інші новорічні прикраси, щоб власноруч оформити зимове вікно… За підсумками усіх чотирьох етапів конкурсу члени журі, нарешті, визначились із переможцями. Зв ІІІ місце грамоти й подарунки отримали: Анна Вільчинська, Аліна Шляхова, Катерина Хіцова, ІІ-е – дісталось Вікторії Арєс’євій. Кращими практикантками 2017 року стали: Наталка Семеняка і Олена Закаталова Вони розділили між собою перше місце, подвоївли радість, ставши іще на крок ближче до мрії – бути вихователем.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0