Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Заасфальтували вулицю Цадика. На черзі – її освітлення та продовження маршруту автобусів
Chatbox Алена Байбакова
Наконец-то! Можно уже ехать без ...
Time 01:33 - 02-12-2019
На пров. Заводському горів автомобіль Volkswagen Passat
Chatbox Алена Байбакова
Понабирают евроблях, дай Боже, ...
Time 01:28 - 02-12-2019
Київський режисер презентував у Бердичеві фільм про художника Сергія Танадайчука
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Меня, с Сергеем Танадайчуком, п ...
Time 12:03 - 21-10-2019
Містобудівна рада: у Бердичеві зведуть нові магазини
Chatbox Pavel P
Ну и правильно, такого добра в ...
Time 05:18 - 05-08-2019
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій

Time Додано: неділя, 12 серп. 2018, 18:48 ( більше 1 року назад )

У приміщенні бібліотеки 30 гарнізонного Будинку офіцерів презентували збірку поезій «Наш піт береже піхоти кров». Видання її присвячено 14-ій річниці 26-ої артбригади. Серед 15-ти авторів поезій – поети-майстри, початківці та аматори. Передував виданню конкурс віршованого твору. Писали військовослужбовці, члени їх сімей, жителі Бердичева, розповідаючи про бригаду, службу в армії, війну та власні почуття. Ідею комбрига Андрія Маліновського про створення збірки втілив у життя прес-офіцер Олег Калашников, який, до речі є не тільки редактором, але й співавтором. Ось так книжечка накладом у 200 примірників і побачила світ.

«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій

Її син, якого ростила й виховувала, загинув. Відчай і біль почала потроху викладати на папері – так народились вірші, відкриває душу Ольга Калина, мама Василя Малянівського. Синові присвятила чимало поезій. На вірш Ольги Калини відгукнувся віршем іще один автор – Леонід Луговий.

Не для конкурсу писала вірш, який відкриває збірку, дружина військовослужбовця Анастасія. Писала йому, коханому чоловіку, чекаючи із війни…

Тетяна – військовослужбовець. Жінки нині теж стають поруч з чоловіками на варту миру. Її твір у збірці – «Звернення до російського президента». Проте на зустрічі читала інший.

До презентованої збірки увійшло два вірші поета Михайла Пасічника: «Двадцять шостій вже чотирнадцять» і «Не називайте війну мистецтвом». На зустрічі із співавторами поет презентував власний щоденник війни, двотомник «Двовійна» (другий том – готовий до друку) та прочитав новий вірш про Бердичівську артилерійську бригаду.

Чимало віршів у збірці – військовослужбовця Василя Цимбалюка. Він був найактивнішим учасником конкурсу, каже Олег Калашников, цитуючи рядки товариша. Вірші Олега теж у збірці, звучали й на зустрічі.

Насамкінець автори збірки «Наш піт береже піхоти кров» сфотографувались на згадку, а автор-упорядник Олег Калашников підписав для ТРК ВІК один із примірників щойновиданої книги.

Репортаж: Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Сергій Ярошовець

Вона приходить, коли їй забагнеться Коли ти втомлений із праці, або в сні І пестить не вустами, а хвилює серце То радістю від Неба, то плачем від Землі… Душа моя, як скрипка, у її оркестрі Народжується музика, у Музиних руках І лине з нею радість, світлиця й синь небесна Або ж затьмарить душу, від гіркоти життя Від танцю її рук, вона жива й грайлива І посмішка заграє в римованих рядках Від кого і від чого?...У Музи є та сила Яка лікує душу, людині на життя!...

Time середа, 15 серп. 2018, 22:38 (більше 1 року назад)