Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока

Time Додано: п'ятниця, 18 трав. 2018, 14:44 ( 4 міс. назад )

Травневі свята позаду, а значить самий час братися за прибирання їхніх залишків. Що і зробила група депутатів Бердичівської міської ради, зібравшись на традиційну толоку у Парку Шкіроб’єднання. Ну що сказати, діляться, чи то містяни стали дещо культурнішими, чи то до них тут уже побували комунальники, та цьогоріч сміття у парку – на порядок менше. Втім, коли врахувати той факт, що минулими роками депутати грабалися мало не по коліна у непотребі… Тож роботи все одно вистачило на всіх.

Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока

Ну все навколо, здається, натякає на те, що ця живописна ділянка парку просто народжена слугувати справжнім місцевим Острівцем Кохання: прокладений новий місток, фігурні арки, оновлена альтанка, річкова свіжість, зелень. Ось лишень всередині тієї альтанки і навколо… І хто, питається, прагне до Європи, задаються питанням прибиральники – хтось ефемерний, абстрактний? Наче ж ні – конкретні я, ми, вона, він, вони. Ті самі, котрі ґвалтують природу усім цим брудом, а разом із тим – смачно плюють в обличчя одне одному, привчаючи до цинічної зневаги власних дітей.

Спільна праця вона об’єднує – так, здається, проголошував персонаж з улюбленого багатьма мультфільму. Що ж, здається, не всі з нинішніх бердичівських народних обранців зростали на подібних мультиках. А, можливо, то політика заважає зібратися усім депутатським корпусом та попрацювати на користь тієї самої громади, ім’я якої постійно на вустах в особливо завзятих патріотів Бердичева.

А тим часом сміття у зоні відпочинку відчутно меншало. Із хвилини на хвилину, кажуть прибиральники, мають підвезти ще два великих бетонних кільця, так що буде куди скидати непотріб. Але ж людське невігластво – така річ, на яку жодної ємності не вистачить. Так що залишається, як завжди, сподіватися на те, що щось у комусь, таки, прокинеться.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0