Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Тренер із важкої атлетики Людмила Гвіздон: «Головне – здоров’я та позитив. Будуть вони – буде результат»
Chatbox Olena Kovzun
Дякуємо за плідну працю, за від ...
Time 21:15 - 01-02-2019
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока

Time Додано: п'ятниця, 18 трав. 2018, 14:44 ( 10 міс. назад )

Травневі свята позаду, а значить самий час братися за прибирання їхніх залишків. Що і зробила група депутатів Бердичівської міської ради, зібравшись на традиційну толоку у Парку Шкіроб’єднання. Ну що сказати, діляться, чи то містяни стали дещо культурнішими, чи то до них тут уже побували комунальники, та цьогоріч сміття у парку – на порядок менше. Втім, коли врахувати той факт, що минулими роками депутати грабалися мало не по коліна у непотребі… Тож роботи все одно вистачило на всіх.

Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока Нас мало, але ми з лопатами, граблями й мішками: у Парку Шкіроб’єднання – традиційна депутатська толока

Ну все навколо, здається, натякає на те, що ця живописна ділянка парку просто народжена слугувати справжнім місцевим Острівцем Кохання: прокладений новий місток, фігурні арки, оновлена альтанка, річкова свіжість, зелень. Ось лишень всередині тієї альтанки і навколо… І хто, питається, прагне до Європи, задаються питанням прибиральники – хтось ефемерний, абстрактний? Наче ж ні – конкретні я, ми, вона, він, вони. Ті самі, котрі ґвалтують природу усім цим брудом, а разом із тим – смачно плюють в обличчя одне одному, привчаючи до цинічної зневаги власних дітей.

Спільна праця вона об’єднує – так, здається, проголошував персонаж з улюбленого багатьма мультфільму. Що ж, здається, не всі з нинішніх бердичівських народних обранців зростали на подібних мультиках. А, можливо, то політика заважає зібратися усім депутатським корпусом та попрацювати на користь тієї самої громади, ім’я якої постійно на вустах в особливо завзятих патріотів Бердичева.

А тим часом сміття у зоні відпочинку відчутно меншало. Із хвилини на хвилину, кажуть прибиральники, мають підвезти ще два великих бетонних кільця, так що буде куди скидати непотріб. Але ж людське невігластво – така річ, на яку жодної ємності не вистачить. Так що залишається, як завжди, сподіватися на те, що щось у комусь, таки, прокинеться.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0