Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua



Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Народний депутат України від фракції БЮТ Олена Бондаренко зустрілася із представниками ЗМІ Бердичева та Чуднова

Time Додано: середа, 10 вер. 2008, 06:00 ( близько 10 року назад )

Із робочою поїздкою до Бердичева завітала народний депутат України від фракції БЮТ Олена Бондаренко. Однією із запланованих нею зустрічей стала прес-конференція для ЗМІ Бердичева та Чуднова. У своєму вступному слові депутат коротко розповіла про те, чим живе сьогодні Верховна Рада та про позицію фракції БЮТ з огляду на останні події, що відбулися у вищому законодавчому органі країни. Нині більша частина депутатів, наголосила Олена Бондаренко зацікавлена у тому, щоб діючий уряд працював і надалі. Серед позитивних зрушень, яких вдалося досягти Юлії Тимошенко, народний обранець відзначила подолання інфляції, зростання показника ВВП, покращення інвестиційного клімату у державі. Зі слів Олени Бондаренко, уряд також ініціював передачу міським бюджетам цілої низки інструментів для більш якісного їхнього наповнення та незалежності.

Народний депутат України від фракції БЮТ Олена Бондаренко зустрілася із представниками ЗМІ Бердичева та Чуднова

Щодо нинішньої ситуації з виходом із коаліції блоку «НУ-НС», то «бютівці», як того вимагає законодавство, 10 днів чекатимуть на їхнє повернення.

Олена Бондаренко народний депутат України від фракції БЮТ: «Згідно чинного законодавства, цей термін визначений для того, щоб сторона, яка припинила свою діяльність у коаліції, мала можливість переглянути своє рішення. Ми сподіваємося, що наші партнери з «Нашої України» саме так і поступлять. Якщо ж цього не станеться, то настає 30-денний термін, протягом якого має сформуватися нова коаліція, або ж через 30 днів Президент оголосить нові дострокові вибори.»

Серед питань, які цікавили представників ЗМІ, було питання про стан виплат знецінених заощаджень. Одним із джерел виконання цієї програми, зазначила народний депутат, мала бути реалізація державної програми приватизації.

Олена Бондаренко народний депутат України від фракції БЮТ: «Державна програма приватизації фактично заблокована з одного боку втручанням Секретаріату Президента. З іншого — неможливістю усунути голову Фонду держмайна, а значить розблокувати ситуацію через цю установу. На сьогодні ця програма виконана лише на 3,9%. Тобто виплата знецінених заощаджень знаходиться під загрозою зриву. Я сподіваюся, що нам вдасться розблокувати цю ситуацію.»

Журналістів також цікавило ставлення представників блоку до одночасного проведення парламентських та президентських виборів. Нових дострокових виборів у БЮТ не бажають, проте готові до них, наголосила Олена Бондаренко. Порушувати питання імпічменту Президенту вони також не збираються.

Олена Бондаренко народний депутат України від фракції БЮТ: «Такі речі ми не підтримуємо. Але водночас хочу нагадати, що свого часу Леонід Кравчук та Едуард Шеварднадзе вчинили дуже мудро і, як чоловіки, мужньо. Коли вони побачили, що суспільство їх не сприймає, вони склали повноваження і пішли на дострокові вибори. Я думаю, що у ситуації, що склалася, це був би достойний крок.»

Однією з умов повернення до коаліції колишні партнери називають відміну дії законів, прийнятих БЮТ у союзі із Партією Регіонів та комуністами. Чи прийнятна ця умова для блоку?

Олена Бондаренко народний депутат України від фракції БЮТ: «Ми переконані, що прийняті нами закони були вкрай потрібні, тому що узурпація влади в країні, яка намагається бути європейською, є неприпустимою. Свого часу, перебуваючи лідером опозиції, Віктор Ющенко наполягав на ухваленні саме цих законів та змін до них... Тобто ми ухвалили те, що у свій час пропонувалося ним самим... Уряд почав виконувати ці рішення, тому ставити йому сьогодні у цьому перепони і безпідставно, і не логічно. Ми пропонуємо не повертатися до тих законів, які з подачі «Нашої України» були «провалені», а рухатися далі вперед.»

Наостанок Олена Бондаренко наголосила: депутати мають відкинути свої забаганки, взятися, нарешті, за роботу і припинити ставити пересічних громадян в залежність від дій влади.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш





Chatbubbles Коментарів: 0