Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Народний депутат України від БЮТ Олена Бондаренко зустрілася із представниками ЗМІ Бердичева й Чуднова

Time Додано: субота, 20 черв. 2009, 06:00 ( більше 8 року назад )

Із політичним сьогоденням країни ознайомила представників ЗМІ Бердичева й Чуднова Олена Бондаренко. Зі слів депутата Верховної Ради України від Блоку Юлії Тимошенко, вона хотіла донести до журналістів кілька месиджів. Головним серед них виглядала розповідь про початок Юлією Тимошенко та її політичною силою боротьби за президентське крісло. Народна обраниця зупинилася на змінах до Конституції України, що їх пропонує Блок Юлії Тимошенко. Серед іншого Олена Бондаренко наголосила на необхідності розмежування повноважень вищих гілок влади та реформування судової системи. Докорінних змін, на думку лідера та членів БЮТ потребує і система органів місцевого самоврядування.

Народний депутат України від БЮТ Олена Бондаренко зустрілася із представниками ЗМІ Бердичева й Чуднова

У планах БЮТ стати на захист так званих міноритарних акціонерів – тих, хто володіє незначною кількістю акції певного підприємства чи товариства. У майбутній Конституції прибічники Юлії Тимошенко збираються узаконити проведення виборів на основі відкритих партійних списків та відмінити будь-яку недоторканість.

Журналістів цікавило, якими будуть перші кроки бютівців до виборів, як зробити так, щоб Конституцію нарешті перестали відверто ігнорувати, чи велися все ж таки переговори з Партією Регіонів щодо утворення коаліції і чому цей союз розвалився, так і не утворившись.

Олена Бондаренко, народний депутат Верховної ради України від фракції БЮТ: «Хочу нагадати, що коли були перші спроби розпочати подібні перемовини, на одному з телеканалів Юлія Тимошенко заявила: перемовини ведуться, Партія Регіонів пропонує обирати Президента у парламенті, ми не згодні... З тих пір наша позиція не змінилася. Наступний момент: ми були проти пролонгації повноважень депутатів Верховної Ради на 2 роки, як пропонували наші тепер вже колишні партнери по переговорах. І нарешті, останнє... Віктор Федорович запропонував ще одну фантастичну норму: кандидат у Президенти України повинен бути старшим 50-ти років... Навіщо це робилося — зрозуміло. Залишилося лише ввести у Конституцію норму, згідно якої кандидат не повинен бути жіночої статі, Прем’єр-Міністром, не повинен носити косу і бути ростом під 2 метри.»

Серед іншого прозвучало питання і про те, кого ж бачать у Блоці Юлії Тимошенко своїми союзниками. Запевнивши, що говорить без будь-якої патетики, Олена Бондаренко відповіла: це – український народ.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0