Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Народний депутат України Олена Бондаренко: деякі чиновники не поспішають діяти за законом

Time Додано: середа, 13 січ. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Народний депутат України Олена Бондаренко: деякі чиновники не поспішають діяти за законом

Народний депутат України Олена Бондаренко: деякі чиновники не поспішають діяти за законом

Відсутність пільгових виплат, термінова медична допомога рідним, неправильне, на думку городян, нарахування пенсій та багато іншого... У громадській приймальні проблеми бердичівлян вислуховувала та намагалася вирішити народний депутат України від фракції БЮТ Олена Бондаренко. Віталій під час виконання службових обов’язків отримав травму. Як наслідок — інвалідність. Нині чоловік намагається довести, що отримав виробничу травму, а не, як стверджують його вже колишні роботодавці, постраждав через власну необережність. Народна обраниця вирішила: звертатиметься із відповідним запитом до Генпрокуратури. Сподівається на позитивний результат. Втім не приховує: деякі чиновники не поспішають виконувати Закон України “Про звернення громадян”. Більш того, їхню реакцію на депутатські запити аж ніяк не можна назвати вчасною.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Ось у мене є конкретне звернення стосовно виплат ветеранові ВВв до 9-го Травня, що досі не надійшли. Ми звернулися до в. о. міністра оборони України. Протягом 1,5 міс. чекали на відповідь, її не надійшло. Це означає, що у Верховній Раді лунатиме мій відповідний запит. Дуже хотілося, аби ця проблема була ліквідована і ми на захисті прав людини працювали разом із чиновниками різних рівнів і рангів. Хоча б тому, що відповідальність не має ні рівнів, ні рангів...”

Утім не все так погано, водночас зауважує Олена Бондаренко, переважна більшість звернень громадян все ж таки знаходить розуміння та відповідну реакцію осіб, від яких залежить їхнє вирішення.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Наприклад, для мене є дуже важливим той факт, що до завершення минулого бюджетного року ми встигли сповна отримати фінансування добудови акушерського корпусу. Найближчим часом ми зможемо ввести його у дію, роботи ведуться досить інтенсивно. І це, безумовно, є позитивом для бердичівлян.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0