Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Народний депутат України Олена Бондаренко: деякі чиновники не поспішають діяти за законом

Time Додано: середа, 13 січ. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Народний депутат України Олена Бондаренко: деякі чиновники не поспішають діяти за законом

Народний депутат України Олена Бондаренко: деякі чиновники не поспішають діяти за законом

Відсутність пільгових виплат, термінова медична допомога рідним, неправильне, на думку городян, нарахування пенсій та багато іншого... У громадській приймальні проблеми бердичівлян вислуховувала та намагалася вирішити народний депутат України від фракції БЮТ Олена Бондаренко. Віталій під час виконання службових обов’язків отримав травму. Як наслідок — інвалідність. Нині чоловік намагається довести, що отримав виробничу травму, а не, як стверджують його вже колишні роботодавці, постраждав через власну необережність. Народна обраниця вирішила: звертатиметься із відповідним запитом до Генпрокуратури. Сподівається на позитивний результат. Втім не приховує: деякі чиновники не поспішають виконувати Закон України “Про звернення громадян”. Більш того, їхню реакцію на депутатські запити аж ніяк не можна назвати вчасною.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Ось у мене є конкретне звернення стосовно виплат ветеранові ВВв до 9-го Травня, що досі не надійшли. Ми звернулися до в. о. міністра оборони України. Протягом 1,5 міс. чекали на відповідь, її не надійшло. Це означає, що у Верховній Раді лунатиме мій відповідний запит. Дуже хотілося, аби ця проблема була ліквідована і ми на захисті прав людини працювали разом із чиновниками різних рівнів і рангів. Хоча б тому, що відповідальність не має ні рівнів, ні рангів...”

Утім не все так погано, водночас зауважує Олена Бондаренко, переважна більшість звернень громадян все ж таки знаходить розуміння та відповідну реакцію осіб, від яких залежить їхнє вирішення.

Олена Бондаренко, народний депутат України від фракції БЮТ: “Наприклад, для мене є дуже важливим той факт, що до завершення минулого бюджетного року ми встигли сповна отримати фінансування добудови акушерського корпусу. Найближчим часом ми зможемо ввести його у дію, роботи ведуться досить інтенсивно. І це, безумовно, є позитивом для бердичівлян.”

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0