Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на пішохідному переході: не розминулись дві автівки
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Турнір «за власним бажанням» ініціювали у Бердичеві активісти організацій людей з інвалідністю
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Коли «дерево» дорівнює «чарівність»: у Бердичеві «виставилася» творча трійка Земнухов-Ковальчук-Вахніцький
Chatbox Andrey Pereuda
https://e-dem.in.ua/berdychiv/P ...
Time 21:30 - 09-12-2018
Бердичів провів XІ матчеву зустріч з боксу пам’яті М. Самойлова
Chatbox Стас Перковский
Наймолодший вихованець із Берди ...
Time 16:37 - 03-12-2018
Паління - попередня причина пожежі у будинку по вул. Шевченка
Chatbox Укроп Укропович
Коли мешканці будинків «б"ють в ...
Time 09:10 - 03-12-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Народні гуляння на Шандорі видались на славу

Time Додано: понеділок, 28 черв. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Старт на відзначення Дня міста взято! У перший день святкування мешканці та гості Бердичева розважалися на Шандорі. Спочатку споглядали за конкурсом із запуску повітряних зміїв. Свої витвори продемонстрували більше двох десятків хлопчаків. Журі оцінювало висоту польоту, якість та оригінальність виготовлення. Якщо через відсутність належної якості деякі змії так і не змогли злетіти, то в оригінальності бердичівлянам не відмовиш. Тут і трикутники, і ромби, і птахи, і навіть державний герб! Творець останнього — учень п’ятнадцятої школи Ярослав Петриченко, хлопець розповідає, що вже кілька років займається змієконструюванням, а синьо-жовту модель зробив спеціально до свята.

Народні гуляння на Шандорі видались на славу

Ярослав Петриченко, учасник змагань: “Зараз багато молоді не є патріотами своєї країни, навіть у певній мірі цураються її. Я хотів донести до однолітків, що треба більше перейматися долею країни. Допомагав мені мій батько”.

Головне, для того, щоб змій піднявся у повітря, кажуть учасники, - це наявність вітру і трохи вправності. І першого, і другого на цьогорічних змаганнях учню сьомої школи Ігорю Сапуну забракло. До того ж, бідкається хлопець, ще й змій зламався. Хоча виготовлений був за всіма правилами.

Ігор Сапун, учасник змагань: “Щоб виготовити змія, треба зробити розміри, намалювати каркас, потім виготовити рейки і склеїти між собою. Потім взяти клейонку та обтягнути рейки зверху, прив’язати вуздечку і хвіст”.

Глядачі переконались: попри те, що батьківщиною повітряних зміїв є Китай, у Бердичеві ця справа розвивається на належному рівні. Після кільканадцяти хвилин паріння зміїв у небі, журі визначило переможців. Ними стали Ярослав та Олексій Петриченки, Віктор Ковалик та Дмитро Шаш.

А потім вихованці науково-технічного відділення Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова провели майстер-клас, перетворивши місцину на космодром. Запустили кілька власноруч виготовлених ракет — ті полетіли, як справжні.

Ще більше емоцій додала концертно-розважальна програма. Найсміливіші її учасники намагалися спіймати на гачок рожеву тарілку та влучити цими самими тарілками в обруч. Завзяття учасникам не бракувало, чого не скажеш про влучність.

Для цього завдання були потрібні гравці з “упертими” ногами та чіпкими руками. Без цього, а ще без командного завзяття, перетягнути канат було б неможливо. Всі, хто мав такі якості, розділилися на чотири команди і стали завдавати одна одній жару.

У перервах між активним відпочинком городяни видумували компліменти рідному місту на кожну літеру його назви. Нагороджували тут за оригінальність. Виявилось, що Бердичів для жителів — Бездоганний, Еротичний, Радісний, Дружній, Чистий, Інтригуючий та Важливий.

Літо — саме воно дарує бердичівлянам стільки позитиву, відпочинку і свят. Пізно ввечері на відпочивальників чекала ще й дискотека, проте дехто розпочав її раніше, даючи ногам волю у такт виступам місцевих талантів.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0