Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Народні гуляння на Шандорі видались на славу

Time Додано: понеділок, 28 черв. 2010, 06:00 ( більше 7 року назад )

Старт на відзначення Дня міста взято! У перший день святкування мешканці та гості Бердичева розважалися на Шандорі. Спочатку споглядали за конкурсом із запуску повітряних зміїв. Свої витвори продемонстрували більше двох десятків хлопчаків. Журі оцінювало висоту польоту, якість та оригінальність виготовлення. Якщо через відсутність належної якості деякі змії так і не змогли злетіти, то в оригінальності бердичівлянам не відмовиш. Тут і трикутники, і ромби, і птахи, і навіть державний герб! Творець останнього — учень п’ятнадцятої школи Ярослав Петриченко, хлопець розповідає, що вже кілька років займається змієконструюванням, а синьо-жовту модель зробив спеціально до свята.

Народні гуляння на Шандорі видались на славу

Ярослав Петриченко, учасник змагань: “Зараз багато молоді не є патріотами своєї країни, навіть у певній мірі цураються її. Я хотів донести до однолітків, що треба більше перейматися долею країни. Допомагав мені мій батько”.

Головне, для того, щоб змій піднявся у повітря, кажуть учасники, - це наявність вітру і трохи вправності. І першого, і другого на цьогорічних змаганнях учню сьомої школи Ігорю Сапуну забракло. До того ж, бідкається хлопець, ще й змій зламався. Хоча виготовлений був за всіма правилами.

Ігор Сапун, учасник змагань: “Щоб виготовити змія, треба зробити розміри, намалювати каркас, потім виготовити рейки і склеїти між собою. Потім взяти клейонку та обтягнути рейки зверху, прив’язати вуздечку і хвіст”.

Глядачі переконались: попри те, що батьківщиною повітряних зміїв є Китай, у Бердичеві ця справа розвивається на належному рівні. Після кільканадцяти хвилин паріння зміїв у небі, журі визначило переможців. Ними стали Ярослав та Олексій Петриченки, Віктор Ковалик та Дмитро Шаш.

А потім вихованці науково-технічного відділення Центру позашкільної освіти ім. О.Разумкова провели майстер-клас, перетворивши місцину на космодром. Запустили кілька власноруч виготовлених ракет — ті полетіли, як справжні.

Ще більше емоцій додала концертно-розважальна програма. Найсміливіші її учасники намагалися спіймати на гачок рожеву тарілку та влучити цими самими тарілками в обруч. Завзяття учасникам не бракувало, чого не скажеш про влучність.

Для цього завдання були потрібні гравці з “упертими” ногами та чіпкими руками. Без цього, а ще без командного завзяття, перетягнути канат було б неможливо. Всі, хто мав такі якості, розділилися на чотири команди і стали завдавати одна одній жару.

У перервах між активним відпочинком городяни видумували компліменти рідному місту на кожну літеру його назви. Нагороджували тут за оригінальність. Виявилось, що Бердичів для жителів — Бездоганний, Еротичний, Радісний, Дружній, Чистий, Інтригуючий та Важливий.

Літо — саме воно дарує бердичівлянам стільки позитиву, відпочинку і свят. Пізно ввечері на відпочивальників чекала ще й дискотека, проте дехто розпочав її раніше, даючи ногам волю у такт виступам місцевих талантів.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0