Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Сенсей Віктор Гуменюк: не працюйте на аптеки – спробуйте себе у кіокушинкай карате
Chatbox Виктор Гуменюк
Ты кто такой что бы про меня ты ...
Time 21:19 - 24-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Наприкінці Великого Посту віряни католицької церкви виконують духовні вправи-реколекції

Time Додано: понеділок, 22 бер. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Християнський світ готується до найважливішої події — Великодня або Воскресіння Господнього. Це найшанованіше свято, що символізує перемогу добра над злом, світлого над темним, віри над відчаєм. Наприкінці Великого посту у католицьких церквах починають проводити реколекції.

Наприкінці Великого Посту віряни католицької церкви виконують духовні вправи-реколекції

Єпископ Петро Мальчук, генеральний вікарій Одесько-Симферопольської дієцезії: “Це духовні вправи, котрі тривають 3 дні. Заохочуються до участі в них всі парафіяни. Це інтенсивні духовні вправи у приході. Протягом дня може бути 2-3 конференції на духовну тему”.

У цих конференціях проливається світло на духовне життя кожної особи та на проблеми, з якими їй доводиться стикатись. Проводити реколекції може будь-який священик, але зазвичай запрошують особу з великими досвідом, яка може допомогти вірянам осягнути їхні помилки. Усі душевні рани можна загоїти, а сумніви — розсіяти, якщо пройти через низку таїнств, говорять священнослужителі. Велика роль відводиться сповіді.

На конференціях розглядають теми віри і навернення до Бога. Але спочатку говорять про те, що не кожен, хто слухає слово Господнє, його чує. Єпископ оповідає Ісусову притчу про сіяча, за якою всі слухачі поділяються на 4 категорії. Перша подібна до дороги, на яку зерно впало і його одразу з’їли птахи. Друга категорія наче скеля: зернина там проростає, але, не маючи міцного коріння, спопеляється від сонця. На ґрунті слухачів третьої групи нібито все гарно вродило. Але разом із Божим словом там зростають і бур’яни щоденних турбот, а вони заглушають зерна істини.

Єпископ Петро Мальчук, генеральний вікарій Одесько-Симферопольської дієцезії: “І лише 4-та категорія є найбажанішою. Це ті слухачі, котрі спроможні слухати, розуміти, сприймати і берегти слово Боже, а також приносити плід. Я хотів би, щоб всі, хто слухає ці реколекції, зрозумів, до якої категорії він належить, здолав усі перешкоди і теж міг приносити плід”.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0