Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Напередодні Восьмого березня жінки у лазні милися безкоштовно

Time Додано: неділя, 07 бер. 2010, 06:00 ( майже 8 років назад )

Щотижневий похід до лазні для багатьох бердичівлян — це традиція і неабияке задоволення. А якщо і за квиток платити не треба — тоді задоволення стає, певно, вдвічі приємнішим. Подібні емоції відчули жінки, які по неділям ходять до лазні. Сьомого березня помитися в закладі можна було безкоштовно. Такий подарунок городянкам до Міжнародного жіночого дня зробила міська влада. Про акцію нікого заздалегідь не попереджали, каже директор лазні Олександр Бунін, аби влаштувати відвідувачкам приємний сюрприз.

Напередодні Восьмого березня жінки у лазні милися безкоштовно

Тетяна Галяс, відвідувачка лазні: “Я не знала про цю акцію, нам дуже приємно, що мерія зробила нам такий банний день перед святом”.

Світлана Морозюк, відвідувачка лазні: “Ой, ми були шоковані таким заходом. Спасибі меру, директору бані, що нас сьогодні так привітали”.

Щоправда, до деяких бердичівлянок інформація про “безкоштовну” неділю надійшла ще напередодні. Любительки попаритися суботнього дня верталися додому з тим, аби прийти дня наступного. До одинадцятої ранку заклад відвідало вже 150 жінок. Людмила Вдовиченко приїздить до Бердичева із Херсона і не перестає дивуватися тутешній лазні і басейну.

Людмила Вдовиченко, відвідувачка лазні: “У нас як почалися часи перебудови, як загнив наш басейн, так його і донині ніхто не відремонтував. У вас у місті добре поставлено питання піклування про здоров’я людей”.

Святкова акція не стосувалася чоловіків. Аби помитися, вони викладали за квиток 16 гривень. Чи не образились?

Василь Дяков, відвідувач лазні: “Звичайно, ні! Жінки — це наші святині. Їм завжди слід робити приємне. Ми не ображаємося”.

Олег Балагута, відвідувач лазні: “По-перше, хочу привітати усіх жінок з наступаючим святом. Бажаю усім щастя, здоров’я, олюбові, весни, тепла. Мені зовсім необразливо. Гадаю, що так і повинно бути”.

Із чистими думками, весняним настроєм і теплими посмішками залишали городянки лазню. За увагу до себе та сюрприз дякували усім чоловікам Бердичева, а особливо тим, хто цей сюрприз влаштував.

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0