Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Напередодні свята Перемоги до центральної міської лікарні із подарунками завітали Бердичівський міський голова разом із депутатами міської ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко

Time Додано: п'ятниця, 08 трав. 2009, 06:00 ( майже 9 років назад )

Палати для інвалідів ВВв та учасників бойових дій - пацієнтів хірургічного й неврологічного відділень збагатилися новенькими телевізорами. Нині обидві палати пустують: у святкові травневі дні ветеранів тут ніяк не втримаєш, жартують лікарі, але такі подарунки обов’язково стануть їм у нагоді, адже люди похилого віку, як ніхто, активно цікавляться подіями у країні та світі.

Напередодні свята Перемоги до центральної міської лікарні із подарунками завітали Бердичівський міський голова разом із депутатами міської ради від фракції Блоку Юлії Тимошенко

Завітали народні обранці і до міської ради ветеранів ВВв та праці. Роботи сьогодні, втім як і завжди, там вистачає. Ветерани відвідують навчальні заклади, готуються до урочистостей з нагоди Дня Перемоги. Голові комісії інвалідів ВВв і учасників бойових дій належить виконати ще одну приємну місію: розподілити між членами ради взуття. Зі слів Івана Привалова, зробити це буде не важко: у них ведеться чіткий облік, на кожного існує особиста картка з усіма даними.

Іван Привалов, голова комісії інвалідів ВВв та учасників бойових дій: "В основном будем распределять по инвалидам, которые являются одинокими, особенно, это касается женщин. Посмотрим по ихнему материальному положению. В общем будем к каждому ездить и выручать потихоньку."

Людський подвиг у часи війни не забутий. Немає у світі такої міри, якою б можна було його визначити, говорять депутати. Тому приносити хоча б невеличку радість ветеранам - не тільки напередодні свят, а завжди, наголошують вони - це обов’язок кожного.

Олексій Ястремський, голова депутатської фракції БЮТ у Бердичівській міській раді: "Вже склалася добра традиція напередодні такого гарного свята приділяти увагу людям, які принесли нам День Перемоги. Хочу подякувати міському голові: за його допомоги ми можемо проводити цю акцію, та депутатам, які долучилися до неї і подарували частину своєї душі, віддавши данину поваги тим, хто здобув цю перемогу."

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0