Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Забої та синці, ризик потрапити під машину чи у багнюку: що ще потрібно, аби ремонтники робили свою справу якісно?..
Chatbox машина часу
а вы шо хотели? Зато "Козацька" ...
Time 21:05 - 18-08-2017
Молодіжний клуб «Power»: розблокуй свою потужність!
Chatbox Maryavaw
http://xrumersale.site/ Revolut ...
Time 01:14 - 18-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
)) (185.72.246.198) -будут тебя ...
Time 21:59 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox ))
машина времени (46.118.202.160) ...
Time 12:16 - 14-08-2017
Із хабарем 5 тис. $ у Бердичеві затримали медиків Райківської виправної колонії
Chatbox машина времени
экс-дэпутат убийца лозинский в ...
Time 10:43 - 14-08-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
ОДПІ
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Напередодні новорічних свят обласну федерацію кіокушинкай карате відвідали депутати Олександр Дмитрук та Сергій Орлюк

Time Додано: вівторок, 25 груд. 2007, 06:00 ( більше 9 року назад )

Напередодні новорічних свят обласна федерація кіокушинкай карате приймала гостей: до вихованців Віктора Гуменюка завітали депутат обласної ради Олександр Дмитрук та депутат міської ради Сергій Орлюк. Спортсменів та народних обранців, за їхніми словами, пов’язує багаторічна тісна дружба.

Напередодні новорічних свят обласну федерацію кіокушинкай карате відвідали депутати Олександр Дмитрук та Сергій Орлюк

Віктор Гуменюк президент Житомирської обласної федерації кіокушинкай карате: "Олександр Володимирович приїжджав до нас неодноразово..., завжди знаходячи для цього час. Він цікавиться, чим ми займаємось, у яких умовах існуємо. Хочу подякувати йому за те, що він допомагав, допомагає і, я думаю, допомагатиме нам й надалі"

Не так давно, за сприяння Олександра Дмитрука каратисти відвідали Японію, де взяли участь у чемпіонаті світу з кіокушинкай карате. У місті Осака Віктор Гуменюк отримав сертифікат та диплом про успішне завершення міжнародних курсів із цього виду бойового мистецтва. Президент федерації урочисто вручив депутату подяку за внесок у розвиток кіокушинкай карате, натомість спортсмени отримали солодкі подарунки до свята.

Олександр Дмитрук депутат Житомирської обласної ради: "Я буду прилагать максимум усилий для того, чтобы развивать этот вид спорта в Бердичеве и чтобы мы создали в городе хорошую школу каратэ... Я сам в свое время занимался этим видом спорта и знаю, что он интересен, что это - целая философия. Хотел бы пожелать молодому поколению силы духа, твердой жизненной позиции... и хорошего спортивного будущего."

Сергій Орлюк подарував каратистам спеціальні «лапи», за допомогою яких бійці відпрацьовуватимуть удари. Що стосується умов, в яких тренуються спортсмени, то вони не відповідають жодним нормам, констатують депутати.

Сергій Орлюк депутат Бердичівської міської ради: "Сейчас дети занимаются, практически, при минусовой температуре, такая картина, по словам тренера, длится уже около 5-ти лет. Надо повернуться лицом к этим детям, которые завоевывают имя для нашего города и страны, и найти подходящее помещение. Дети - это наше будущее, а к будущему надо относиться серьезнее."

Віктор Гуменюк висловив сподівання на подальше тісне співробітництво із народними обранцями, адже, за його словами, кіокушинкай карате - особливий вид бойового мистецтва, який об’єднує у собі прагнення до зміцнення духу, виховання та допомоги беззахисним.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0


Додати коментар: