Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Ирина Марковская
Скиньте посилання будь ласка.
Time 20:01 - 19-02-2018
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Напередодні Дня св. Валентина у педколеджі було гаряче

Time Додано: четвер, 11 лют. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

І знову лютий, морозний та сердитий... Та про який холод може йти мова, коли незабаром 14 число – день усіх закоханих, а в залі педколеджу стільки зігрітих любов’ю сердець. Напередодні свята у закладі говорили та співали про кохання, намагалися дати йому визначення. Це почуття не має меж, від нього сонячно стає, душа у височінь несеться, якщо кохання в тебе є, усе легким здається. Кожна людина вкладає у це поняття щось своє.

Напередодні Дня св. Валентина у педколеджі було гаряче

Уляна Лавренова, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: «Кохання — це насамперед довіра близьких людей, це порозуміння, пристрасть».

Роман Сошніков, студент Бердичівського педагогічного коледжу: «На мою думку, визначення коханню не існує. Воно утворюється на небесах. Це дуже велике почуття людей одне до одного. Це дуже велика відповідальність».

Та яке б трактування не давали цьому почуттю, воно живе у віках як таємниче та загадкове. І в усі віки, говорили на святі, погляди батьків та дітей на нього різняться. Команди викладачів та студентів з’ясовували, хто з них розуміється на любовних справах краще. Відповідали на питання типу, що мала робити дівчина під час сватання, а також співали.

Закохані – це дивні люди. Якщо вони кохають – то вічно, якщо пишуть зізнання – то обов’язково великими літерами, якщо дарують квіти – то неодмінно мільйон. А ще вони завжди відчувають і можуть зрозуміти, коли кохання прийшло.

Уляна Лавренова, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: «Мабуть, мені буде нецікаво з цією людино. Бо кохання — це коли тебе тягне до людини. Тоді вона перестає бути цікавою для тебе».

Тетяна Томчук, студентка Бердичівського педагогічного коледжу: «Це коли людина дуже подобається і розумієш, що без неї не можеш жити ані хвилини».

Максим Дзівалтівський, студент Бердичівського педагогічного коледжу: «Я це відчуваю, почуття виникло з глибини душі».

Безсмерті історії кохання Ромео та Джульєтти, Петрарки та Лаури, Данте й Беатриче і нині знаходять відгомін у серцях сучасників. Дають приклад, як слід кохати і як уникати помилок. Тільки це почуття, переконують видатні особи, може викликати в людини емоції різних модальностей: від радісного піднесення до глибокого жалю.

Проте останнього відтінку на заході не було. Панував там тільки позитивний настрій і шалені емоції.

Одне кохання, одне серце, одна душа та одне захоплення. Колись Бог розділив людей на дві половинки, і з тих пір вони шукають одна одну. Серед викладачів коледжу є кілька подружніх пар, які стали єдиним цілим і по духу, і за вподобаннями. За що і отримали подарунки. А хто досі не закоханий, побажали на святі, нехай чекає від долі свого дарунку. Того єдиного та неповторного, щирого та вірного, взаємного і палкого, безмежного і шаленого - кохання!

Автор: Інна Покотилюк

Камера: Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0