Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Напередодні Дня інвалідів представники міської влади відвідали Центр реабілітації «Промінчик»

Time Додано: неділя, 30 лист. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Широкою та різноманітною культурною програмою зустрічали гостей у Центрі ранньої медично-соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик». Напередодні Дня інвалідів до закладу завітали представники міської влади та підприємці. Вони привітали вихованців Центру та їхніх батьків, які не впали у розпач і не замкнулися у чотирьох стінах.

Напередодні Дня інвалідів представники міської влади відвідали Центр реабілітації «Промінчик»

Іван Демусь, заступник Бердичівського міського голови: «Увесь колектив на чолі із Тимофієм Петровичем створює необхідні умови для занять дітей. Ми бачили сьогодні їхні чудові роботи, побачимо, сподіваюся, ще багато цікавого... Хотілося б побажати дітям здоров’я, добра, злагоди і щоб їх оточували добрі й гарні люди.»

Вихованці Центру подарували гостям виставу «Парасолька» а також чисельні вірші та пісні. Натомість отримали м’які іграшки та смачного торта. Вихователі закладу розповіли про його роботу та бібліотеку, яка є їхньою гордістю. Зі слів педагогів, вони намагаються зробити перебування дітей у Центрі яскравим та незабутнім.

Тимофій Клим, директор Центру реабілітації дітей-інвалідів «Промінчик»: «Із нового року ми плануємо відкрити 2 класи, де займатимуться ці діти, адже програми, що існують у дитсадках та школах, для них не підходять... Сьогодні у нас свято, дітей вітають... Не кожний день вони отримують подарунки, а ми ж бо маємо зробити все для того, щоб вони відчували себе такими, як всі.»

Разом із дітьми участь у святі взяли батьки. Центр вони називають рідною домівкою. Не завжди матерям вдавалося стримати сльози, але, не дивлячись ні на що, вони раділи можливості подарувати малечі хоча б кілька радісних годин, щоб побачити на їхніх обличчях промінчик щастя.

Лілія Гуменюк: «Нас — детей, матерей, отцов — принимают здесь, как родных. Общаются с нами, любят и уважают нас. Не каждый это понимает, так как не каждый с этим сталкивался. Но мы держимся, держимся все вместе. И огромное спасибо за это и родителям, и коллективу Центра.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0