Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15»

Time Додано: четвер, 22 лют. 2018, 15:22 ( 23 дн. назад )

У Бердичівському професійному будівельному ліцеї презентували «Програму 15» – спеціально адаптований «під Україну» та вже апробований у ній ресурс виховання, що, за твердженням тих, хто її реалізує, допомагає навести лад між батьками й дітьми у сім’ях, покращити комунікацію у родинах, а також здійснити первинну профілактику соціально небезпечних хвороб та явищ.

Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15» Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15» Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15» Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15» Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15»

«Програма 15» діє за фінансової підтримки асоціації «Хліб для світу» та за активного сприяння Українського фонду «Благополуччя дітей», у Бердичеві її реалізуватиме молодіжна громадська організація «Молодь обирає життя». Перед тим, як зібрати для презентації представників профтехучилищ, молодіжних осередків, соціальних служб, громадських організацій та майбутнього центру пробації, Тетяна Носова та Людмила Горобчук пройшли спеціальні навчання, і у ліцеї вже виступали в якості тренерів. «Програма 15» є унікальною, заявляють вони та їхні партнери.

Найголовніше у Програмі, на думку Віталія Сухенка, те, що вона дозволяє утворити контакт між батьками та дітьми-підлітками: одні можуть впливати на інших і навпаки.

Впроваджуючи «Програму 15», тренери, серед іншого, прагнутимуть змінити погляд юних та дорослих та ті чи інші життєві цінності. Взагалі, теми, що їх піднімає «Програма 15», у першу чергу стосуються всього, що пов’язане зі здоров’ям, звертає увагу Людмила Горобчук: здорового способу життя, здорової атмосфери у родинах тощо.

Їхня Програма – гендерно-вікова, продовжує тренер: у чотирьох групах працюватимуть окремо з юнаками, дівчатами, чоловіками й жінками. Таким чином учасники зможуть легше відкритися й збагатитися потрібною інформацією.

Намагатися зачинитися від проблеми означає сховати голову у пісок – жити у власному світі, втокмачуючи собі, що навколо все рожево, зауважують тренери, але це далеко не так. І ті, стверджують, хто вже взяв участь у Програмі, у цьому переконалися.

Заняття у рамках «Програми 15» проходитимуть на базі будівельного ліцею, і усі бажаючі (зокрема, батьки й діти, котрі бажають краще пізнати одне одного) можуть записатися до груп, інформують тренери. Кількість груп обмежена.

Репортаж: Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0