Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15»

Time Додано: четвер, 22 лют. 2018, 15:22 ( 7 міс. назад )

У Бердичівському професійному будівельному ліцеї презентували «Програму 15» – спеціально адаптований «під Україну» та вже апробований у ній ресурс виховання, що, за твердженням тих, хто її реалізує, допомагає навести лад між батьками й дітьми у сім’ях, покращити комунікацію у родинах, а також здійснити первинну профілактику соціально небезпечних хвороб та явищ.

Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15» Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15» Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15» Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15» Налагодити сімейні стосунки та попередити соціально небезпечні явища і хвороби допоможе бердичівлянам «Програма 15»

«Програма 15» діє за фінансової підтримки асоціації «Хліб для світу» та за активного сприяння Українського фонду «Благополуччя дітей», у Бердичеві її реалізуватиме молодіжна громадська організація «Молодь обирає життя». Перед тим, як зібрати для презентації представників профтехучилищ, молодіжних осередків, соціальних служб, громадських організацій та майбутнього центру пробації, Тетяна Носова та Людмила Горобчук пройшли спеціальні навчання, і у ліцеї вже виступали в якості тренерів. «Програма 15» є унікальною, заявляють вони та їхні партнери.

Найголовніше у Програмі, на думку Віталія Сухенка, те, що вона дозволяє утворити контакт між батьками та дітьми-підлітками: одні можуть впливати на інших і навпаки.

Впроваджуючи «Програму 15», тренери, серед іншого, прагнутимуть змінити погляд юних та дорослих та ті чи інші життєві цінності. Взагалі, теми, що їх піднімає «Програма 15», у першу чергу стосуються всього, що пов’язане зі здоров’ям, звертає увагу Людмила Горобчук: здорового способу життя, здорової атмосфери у родинах тощо.

Їхня Програма – гендерно-вікова, продовжує тренер: у чотирьох групах працюватимуть окремо з юнаками, дівчатами, чоловіками й жінками. Таким чином учасники зможуть легше відкритися й збагатитися потрібною інформацією.

Намагатися зачинитися від проблеми означає сховати голову у пісок – жити у власному світі, втокмачуючи собі, що навколо все рожево, зауважують тренери, але це далеко не так. І ті, стверджують, хто вже взяв участь у Програмі, у цьому переконалися.

Заняття у рамках «Програми 15» проходитимуть на базі будівельного ліцею, і усі бажаючі (зокрема, батьки й діти, котрі бажають краще пізнати одне одного) можуть записатися до груп, інформують тренери. Кількість груп обмежена.

Репортаж: Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0