Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Larisa Gzhibovets...
а что вместо "спасибо" Василий ...
Time 17:47 - 03-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Виктория Кучерявая
Чудовий репортаж! Дякую!
Time 22:21 - 02-08-2018
Хто має і не має права на отримання субсидії?
Chatbox Yadviga Melnik
Відносно осіб що знаходяться за ...
Time 21:56 - 27-07-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Найпрекраснішу бердичівлянку обрали на конкурсі краси “Міс Бердичів-2010”

Time Додано: середа, 30 черв. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

Побачивши на головній сцені свята Дня Бердичева цих трьох дівчат, чимало людей з кількатисячного глядацького моря спочатку сплутали їх з учасницями дійства, яке, власне їх привело сюди. Лише мікрофони у руках видали в чарівних учасницях пісенного тріо артисток, а не учасниць конкурсу краси “Міс Бердичів-2010”, що мав ось-ось розпочатись. Якщо вже такою, природною, красою можна засліпити, то що вже казати за красу, так би мовити, “професійну”, перешіптувалися у натовпі, чекаючи, коли на сцені з’являться найпрекрасніші дівчата Бердичева.

Найпрекраснішу бердичівлянку обрали на конкурсі краси “Міс Бердичів-2010”

Вони виявилися гідними чекання... Поки 10 красунь дефілювали сценою, глядачі, окрім того, що милуватися вродою й дівочістю, змогли дізнатися про їхні смаки та уподобання у різних сферах життя. І навколо сцени, і на самій сцені, здається, вирувала атмосфера особливого піднесення.

Алла Захарчук, учасниця конкурсу краси “Міс Бердичів-2010”: “Відчуття чудові! Був чудовий день, зараз — прекрасний вечір, усі посміхаються, радіють... Хочеться запам’ятатись рідному місту. Жіноча краса — то, вважаю, мудрість. Кожна жінка мудра по-своєму, а значить і красива по-своєму.”

Що роблять, виявляється, з красивими дівчатами професіонали у світі моди та наполегливі тренування. Хіба ж можна повірити у те, що ще якийсь час тому, на кастингу у Палаці культури вони очікували своєї черги, аби стати перед очима членів журі, подумки перераховуючи все, на що здатні?

Роксолана Музичка, учасниця конкурсу краси “Міс Бердичів-2010”: “Мене на кастинг привів коханий — сказав, що я мушу взяти взяти участь у конкурсі, бо є найкрасивішою у місті. Дуже вдячна організаторам за чудове свято. У нас в Бердичеві красиві усі. Усі чудові й гарні.”

Варвара Франчук, учасниця конкурсу краси “Міс Бердичів-2010”: “Було дуже важко... Вчора увечері тренувалися, сьогодні вранці інтенсивно вправлялися у виходах. Але стільки емоцій! Це варто було спробувати. Якщо виграю титул “Міс Бердичів-2010”, то, думаю, можна буде робити подальші кроки у модельному бізнесі. А взагалі... це буде добре! ”

Ось такими вони можуть бути... Справжніми принцесами ночі... Сотні чоловічих сердець почали вириватись з грудей від думки, що краяла навпіл: воно, звичайно, непогано було б зустрітися із такою принцесою десь у районі м’ясокомбінату чи на Червоній Горі, але ж страшно... Після цього не поручишся, що по опівночі так і залишишся Петром, Василем чи Миколою.

А ось тут мали б пошкодувати ті, хто пішов з площі одразу після виступу “принцес”, сприйнявши той вихід, як демонстрацію купальників. Цей етап конкурсу був наступним. Стрункі фігури, пристрасні погляди та нерідко ледь прикриті пестощі — усі прилади в стійких та безмежно вірних організмах бердичівських чоловіків почали зашкалювати. А дівчата спопеляли глядачів своєю вродою, стверджуючи при цьому, що краса зовні — це ще не все.

Вікторія Іськова, учасниця конкурсу краси “Міс Бердичів-2010”: “Вважаю, що жіноча краса важлива як зовні, так і зсередини. Як, наприклад, яблуко — зовні воно красиве, а зсередини може червивим. Так само і людина... Кожна із нас достойна перемоги, достойна корони. Буду радіти за кожну з конкурсанток — за ці дні ми дуже здружились.”

Потім був вихід у весільних сукнях, який мав остаточно зміцнити членів журі у думці, хто ж все таки надягне корону королеви. Півгодини знадобилося фахівцям з краси, аби розподілити усі звання. Під час оголошення результатів учасниці намагалися зберігати спокій, хоча з кожним оголошенням переможниці у тій чи іншій номінації, він танув на очах. Пауза, що її перед оголошенням головного того вечора прізвища витримав голова журі Олександр Ревега, тривала, здається, години. Але й їй настав кінець.

Її ім’я віднині буде занесено у список живих окрас Бердичева, і все місто пам’ятатиме: у 2010-му найчарівнішою його мешканкою було визнано Тетяну Торбенко.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0