Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaЗолотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Найпопулярнішим місцем відпочинку серед бердичівлян залишається Крим

Time Додано: четвер, 26 черв. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Туристичний сезон у розпалі. Бердичівляни бронюють путівки наперед. Як і у минулі сезони, найпопулярніший серед наших туристів — Крим. Тиждень відпочинку там для родини з трьох осіб обійдеться у середньому в п'ять тисяч гривень.

Найпопулярнішим місцем відпочинку серед бердичівлян залишається Крим

Світлана Трофимчук, директор турагенства: “Переважно бердичівляни відпочивають на недорогих базах відпочинку. Заможніші обирають санаторії. Ми пропонуємо туристам західний Крим. Це чиста екологічна зона. Користуються попитом і Карпати. Тамтешні мешканці намагаються організувати відпочинок європейського рівня”.

Номер у кримському санаторії цього літа коштує близько ста доларів. Сюди входить харчування і лікувальні процедури. Путівка у Туреччину - вона серед закордонних турів у бердичівлян найпопулярніша потягне на тисячу умовних одиниць. Восени та взимку є попит на мандрівки до Єгипту. Запитують у турагенствах і про Чорногорію, але вона дорожче.

Світлана Трофимчук, директор турангенства: “Тури за кордон подорожчали на 20-30 %. В Крим також. Ціни диктують бази. Зросла плата за оренду землі, вартість електроенергії”.

На вибір літнього відпочинку чи не найперше впливає ціна, говорять бердичівляни. І морю є альтернатива - село, ліс, річка чи озеро.

Олексій Побережний: “Я керуюся своїми бажаннями. За рік назбирав на той відпочинок, який я хочу. Це має бути місце із чистим пляжем і невеликою кількістю людей”.

Обрати відпочинок можна і в Інтернеті. За 150 грн на добу пропонують оселитися у пансіонаті в Алушті, за півтисячі доларів у місяць зняти окремий будинок. Але тут є своя небезепека. Бо гарні картинки на моніторі вашого комп'ютера не гарантують такі ж умови насправді. Не бажаєте ризикувати, можна звернутися у турагенство. Юристи радять відпочивальникам уважно читати документи, які вони там оформлятимуть. Аби не відпочивати у халупі, замість обіцяних хоромів, потрібно ретельно ознайомитися із туром та умовами проживання.

Автор Юлія Крук

Камера Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0