Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Найпопулярнішим місцем відпочинку серед бердичівлян залишається Крим

Time Додано: четвер, 26 черв. 2008, 06:00 ( більше 10 року назад )

Туристичний сезон у розпалі. Бердичівляни бронюють путівки наперед. Як і у минулі сезони, найпопулярніший серед наших туристів — Крим. Тиждень відпочинку там для родини з трьох осіб обійдеться у середньому в п'ять тисяч гривень.

Найпопулярнішим місцем відпочинку серед бердичівлян залишається Крим

Світлана Трофимчук, директор турагенства: “Переважно бердичівляни відпочивають на недорогих базах відпочинку. Заможніші обирають санаторії. Ми пропонуємо туристам західний Крим. Це чиста екологічна зона. Користуються попитом і Карпати. Тамтешні мешканці намагаються організувати відпочинок європейського рівня”.

Номер у кримському санаторії цього літа коштує близько ста доларів. Сюди входить харчування і лікувальні процедури. Путівка у Туреччину - вона серед закордонних турів у бердичівлян найпопулярніша потягне на тисячу умовних одиниць. Восени та взимку є попит на мандрівки до Єгипту. Запитують у турагенствах і про Чорногорію, але вона дорожче.

Світлана Трофимчук, директор турангенства: “Тури за кордон подорожчали на 20-30 %. В Крим також. Ціни диктують бази. Зросла плата за оренду землі, вартість електроенергії”.

На вибір літнього відпочинку чи не найперше впливає ціна, говорять бердичівляни. І морю є альтернатива - село, ліс, річка чи озеро.

Олексій Побережний: “Я керуюся своїми бажаннями. За рік назбирав на той відпочинок, який я хочу. Це має бути місце із чистим пляжем і невеликою кількістю людей”.

Обрати відпочинок можна і в Інтернеті. За 150 грн на добу пропонують оселитися у пансіонаті в Алушті, за півтисячі доларів у місяць зняти окремий будинок. Але тут є своя небезепека. Бо гарні картинки на моніторі вашого комп'ютера не гарантують такі ж умови насправді. Не бажаєте ризикувати, можна звернутися у турагенство. Юристи радять відпочивальникам уважно читати документи, які вони там оформлятимуть. Аби не відпочивати у халупі, замість обіцяних хоромів, потрібно ретельно ознайомитися із туром та умовами проживання.

Автор Юлія Крук

Камера Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0