Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Свято останнього дзвінка – хвилююче і радісне свято!
Chatbox Анжела Анатольевна...
:clapping: :dance:
Time 09:40 - 26-05-2018
Чи доступне місто людям з інвалідністю?
Chatbox Виктор Иванов
"У Бердичеві пройшло чергове ви ...
Time 14:55 - 25-05-2018
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Наймолодші гуртківці ЦПО ім. О. Разумкова відсвяткували п’ятирічний ювілей

Time Додано: понеділок, 01 лют. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

Щоби виготовити такі картини, потрібно мати безмежне терпіння, величезну силу волі і найголовніше — талант. Ці три якості поєднують у собі члени гуртка декоративної композиції “Наталі” Центру позашкільної освіти ім. О. Разумкова. Справжні витвори мистецтва діти роблять зі звичайної крупи, макарон чи навіть з лушпиння. Ось уже 5 років вдало використовувати ці матеріали навчає дітей Наталія Корнійчук. Одразу після переїзду до Бердичева пішла вона працювати у тоді ще Будинок дитячої творчості. Пішла з радістю, оскільки понад усе любила творити картини з того, що потрапляє їй до рук.

Наймолодші гуртківці ЦПО ім. О. Разумкова відсвяткували п’ятирічний ювілей

Наталія Корнійчук, керівник гуртка декоративної композиції “Наталі” ЦПО ім. О. Разумкова: «Спочатку було важко, бо я була нова людина у місті, складно було знайти дітей. Згодом діти, які першими потрапили до гуртка, почали розповідати про його діяльність своїм знайомим, однокласникам. І діти почали приходити самі. Спочатку була одна група, потім дві, а зараз я набираю по три-чотири групи, де є не менше 15-16 дітей.»

Сьогодні у гуртку займається 47 дітей. Наймолодші беруть приклад зі старших та більш досвідчених, намагаючись створювати картини, схожі на їхні.

Катерина Васильєва, член гуртка декоративної композиції “Наталі”: «Робила я лебедя, квіточки і ялинки. З рису, з манки, з жовтої крупи. Розфарбовую це все.»

Гурток декоративної композиції є чи не наймолодшим серед інших відділень Центру. Та за свої роки діяльності діти, які там займаються, зуміли виготовити стільки поробок, що інколи для усіх не вистачає місця.

Олена Боровська, директор ЦПО ім. О. Разумкова: «5 років для історії — невеличкий спалах, може, і непомітний. А 5 років для творчого колективу, як і для людини, це вагомий відрізок часу. Це період становлення, період розвитку. Творчий колектив може сказати: “Ось я який! Я існую! ” Цей колектив заявив про себе дуже ствердно та результативно.»

І справді, у скарбниці гуртка — грамоти, дипломи, подяки за участь у численних конкурсах. Левова їхня частка на рахунку Дарини Гончарук. Вона відвідує гурток з початку його діяльності. Дівчина не може сказати точну кількість створених нею картин. Каже, лише вдома їх 15. А скільки ще пішло на подарунки, зі скількома вигравала у конкурсах! У своїй праці Дарина користується різною технікою. Це допомагає сповна осягнути мистецтво декору.

Дарина Гончарук, член гуртка декоративної композиції “Наталі”: «Працюю я в техніці колажу та настінного панно. Мені більше подобається друге тому, що ці картини можна повісити на стіну й милуватися ними. Використовую різне насіння, різні природні матеріали. Остання нагорода моя за ІІІ місце у техніці настінного панно. Я робила з мушлі картину. Їздила на конкурс “Барви Полісся”. Посіла там ІІ місце із роботою з шишок.»

Зі святом ювілярів привітали батьки, колеги з інших гуртків центру, викладачі екологічного відділення. Окрім творчої наснаги, успіхів та нових досягнень, гості одноголосно побажали юним майстрам навчитися сміливо долати перепони, що трапляються на їхньому шляху до перемог. А труднощів буває чимало, каже Наталія Корнійчук. По-перше, не вистачає спеціальної літератури, по-друге, не усі діти, особливо молодші, вміють користуватися матеріалами, з яких виготовляють картини. Та куди й діваються усі проблеми, коли робота завершена.

Наталія Корнійчук, керівник гуртка декоративної композиції “Наталі” ЦПО ім. О. Разумкова: «Коли бачиш свої результати, результати дітей, то я радію від того, що діти тягнуться до роботи. Радію, що можу їх чомусь навчити, радію, що вони у мене є. Я думаю, вони теж задоволені тим, що не займаються вдома якимись справами, а вчаться щось робити і приносять радість від робіт своїм батькам та близьким.»

Автор: Ніна Сільченко

Камера: Андрій Пеньківський

Chatbubbles Коментарів: 0