Золотий Сазан
Наша вода
Тут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Наймолодші бердичівські стрибуни у висоту позмагалися між собою за перемогу у чемпіонаті області

Time Додано: понеділок, 11 лют. 2008, 06:00 ( майже 10 років назад )

Чемпіонат провели у залі 26 артилерійської бригади Конкурентів юним спортсменам не було, бо у інших містах Житомирщини стрибунів не готують.

Олександр Михальченко, тренер зі стрибків у висоту: “Раньше много тренеров было и в Житомире. Но так получилось, что прыгали только мы, а у них охота отпала тренироваться, потому что мы постоянно выигрываем. Прыгает то поколение, которое должно поддержать традиции Школы Лонского”.

Чемпіонат із стрибків проходив у трьох вікових групах. Найменшим учасникам по 10-11 років. Але спортивної злості і бажання перемогти їм не позичати. Обов'язкова умова таких змагань — підтримка залу. Коли висота уперто не хоче піддаватися, за стрибунів уболівають і аплодують їм.

Олексій Євстратов взяв 150 і переміг у своїй віковій категорії. Чемпіон області — для нього звучить гордо.

Олексій Євстратов, переможець чемпіонату: “У мене не завжди виходить все добре, але я не здаюсь. Сьогодні відкрилося друге дихання”.

Тренери зі стрибків намагаються відшукати у міських школах дітей із характером. Лише такі учні, вважає Олександр Михальченко, зможуть пробитися у великий спорт і досягти справжніх висот.

Олександр Михальченко: “Трудность с малышами какая? Им надо привить фанатизм”.

Серед наймолодших учасників перше місце у чемпіонаті посів Євген Мережаний, із дівчат найвище стрибнула Ганна Мандель. Серед юнаків 93-94 року народження переміг Богдан Кравчук. Йому піддалася висота 175 см. У найстаршій віковій категорії — 91-92 рік першим став Денис Ринкевич із результатом 180.

Автор: Юлія Крук

Камера: Андрій Пеньківський