Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Персональною виставкою зустрів своє 70-річчя художник Микола Романчук. Зі світлою душею та прагненням вперто працювати.
Chatbox Анатолий Ходорковс...
Николай, Поздравляю с Юбилеем и ...
Time 21:09 - 19-05-2018
Пропозиція скасувати рішення виконкому про встановлення тарифу на очистку стічних вод не набрала потрібної кількості голосів на 35-й сесії Бердичівської міської ради
Chatbox Наташа Быкова
Всі мешканці міста бігають у по ...
Time 16:44 - 01-05-2018
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Наймолодші бердичівські боксери починають показувати зуби

Time Додано: субота, 12 лют. 2011, 06:00 ( більше 7 року назад )

Ті, хто переживає, що міжнародний боксерський турнір на призи Володимира Кличка, який проходить у Бердичеві, коли-небудь припинить своє існування, можуть не перейматися. У місті є кому прийти на зміну і легендарним братам, і учаснику турніру, Олімпійському чемпіону, чемпіону Європи та світу Василеві Ломаченку, і поповнити когорту славних земляків – справжніх майстрів шкіряної рукавички Володимира Матвійчука та Івана Кабанчука.

Наймолодші бердичівські боксери починають показувати зуби

Деяким із цих бійців по 8-9 років, але вони вже встигли показати зуби на міжрегіональних й обласних боксерських форумах. За плечима Романа Маркаряна – перемога у Відкритому новорічному турнірі, що відбувся у Вінниці та дитячо-юнацькому турнірі пам’яті Вадима Курілова. Хлопець не приховує: його мета – стати найкращим в Європі.

Роман Маркарян, вихованець секції боксу Бердичівської ДЮСШ: «Я сюди прийшов ще малим – у 7 років. Займаюся в секції близько року. Не хотів йти ні на футбол, ні на теніс, а хотів на бокс. Мій тренер намагається навчити мене всьому, що знає, всьому, що проходив сам.»

Заняття боксом навчили його «приходити, дивитися і перемагати», говорить ще одна надія бердичівського боксу Валід Гюльмамедов. Він, як і Роман Маркарян та ще одна зірка, що сходить, Денис Солтус, рідко коли залишає шанс супернику на перемогу.

Валід Гюльмамедов, вихованець секції боксу Бердичівської ДЮСШ: «Останнім часом був у Житомирі. Там посів ІІ місце: попався мені хороший суперник і мене «засудили». На майбутнє планую їздити по Україні, перемагати, заробляти гроші.»

Тренер хлопців Ігор Сікорський не приховує, що задоволений на сьогодні успіхами своїх вихованців. Так, зауважує, Роман, Валід та Денис лише на початку спортивної кар’єри, але перші млинці у них вийшли смачнючими для них, їхніх наставників, родичів та прихильників і чавунними для суперників

Ігор Сікорський, тренер-викладач з боксу Бердичівської ДЮСШ: «За 1,5 года они приняли участие в ряде турниров, на которых заняли достойные места. Ребята заметно выросли в физическом плане, в плане тактики и техники. Есть о ком сказать и кроме этих ребят: это и Денис Питомский, и братья Чулячеевы – Максим, Дима и Олег… Если они будут тренироваться, то, думаю, зарекомендуют себя с лучшей стороны и в Украине, и в Европе, и мире.»

Постійні тренування, старання хлопчаків та тренерська робота принесли до скарбнички бердичівських боксерів чергові перемоги: не так давно це тріо «навело порядок» на відкритому чемпіонаті обласної організації фізкультурного товариства «Україна». Зроблено гарний старт – кажуть тренери, попереду у їхніх вихованців нелегкий шлях до перемог. А на них, як відомо,працює не одна людина.

Ігор Сікорський, тренер-викладач з боксу Бердичівської ДЮСШ: «Нас поддерживает городская Федерация бокса под руководством мэра В. К. Мазура, ДЮСШ (Н. А. Паламарчук), завод «Прогресс» (Г. Й. Лосовский), предприниматель А. В. Ревега… Думаю, что благодаря этим людям и их поддержке мы будем показывать достойные результаты.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0