Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
На ріці Гнилоп’ять тривають роботи по заміні дюкерного переходу
Chatbox Местгый
А что за труба рядом, большего диаметра?
Time 19:23 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Наймолодші бердичівські боксери починають показувати зуби

Time Додано: субота, 12 лют. 2011, 06:00 ( майже 7 років назад )

Ті, хто переживає, що міжнародний боксерський турнір на призи Володимира Кличка, який проходить у Бердичеві, коли-небудь припинить своє існування, можуть не перейматися. У місті є кому прийти на зміну і легендарним братам, і учаснику турніру, Олімпійському чемпіону, чемпіону Європи та світу Василеві Ломаченку, і поповнити когорту славних земляків – справжніх майстрів шкіряної рукавички Володимира Матвійчука та Івана Кабанчука.

Наймолодші бердичівські боксери починають показувати зуби

Деяким із цих бійців по 8-9 років, але вони вже встигли показати зуби на міжрегіональних й обласних боксерських форумах. За плечима Романа Маркаряна – перемога у Відкритому новорічному турнірі, що відбувся у Вінниці та дитячо-юнацькому турнірі пам’яті Вадима Курілова. Хлопець не приховує: його мета – стати найкращим в Європі.

Роман Маркарян, вихованець секції боксу Бердичівської ДЮСШ: «Я сюди прийшов ще малим – у 7 років. Займаюся в секції близько року. Не хотів йти ні на футбол, ні на теніс, а хотів на бокс. Мій тренер намагається навчити мене всьому, що знає, всьому, що проходив сам.»

Заняття боксом навчили його «приходити, дивитися і перемагати», говорить ще одна надія бердичівського боксу Валід Гюльмамедов. Він, як і Роман Маркарян та ще одна зірка, що сходить, Денис Солтус, рідко коли залишає шанс супернику на перемогу.

Валід Гюльмамедов, вихованець секції боксу Бердичівської ДЮСШ: «Останнім часом був у Житомирі. Там посів ІІ місце: попався мені хороший суперник і мене «засудили». На майбутнє планую їздити по Україні, перемагати, заробляти гроші.»

Тренер хлопців Ігор Сікорський не приховує, що задоволений на сьогодні успіхами своїх вихованців. Так, зауважує, Роман, Валід та Денис лише на початку спортивної кар’єри, але перші млинці у них вийшли смачнючими для них, їхніх наставників, родичів та прихильників і чавунними для суперників

Ігор Сікорський, тренер-викладач з боксу Бердичівської ДЮСШ: «За 1,5 года они приняли участие в ряде турниров, на которых заняли достойные места. Ребята заметно выросли в физическом плане, в плане тактики и техники. Есть о ком сказать и кроме этих ребят: это и Денис Питомский, и братья Чулячеевы – Максим, Дима и Олег… Если они будут тренироваться, то, думаю, зарекомендуют себя с лучшей стороны и в Украине, и в Европе, и мире.»

Постійні тренування, старання хлопчаків та тренерська робота принесли до скарбнички бердичівських боксерів чергові перемоги: не так давно це тріо «навело порядок» на відкритому чемпіонаті обласної організації фізкультурного товариства «Україна». Зроблено гарний старт – кажуть тренери, попереду у їхніх вихованців нелегкий шлях до перемог. А на них, як відомо,працює не одна людина.

Ігор Сікорський, тренер-викладач з боксу Бердичівської ДЮСШ: «Нас поддерживает городская Федерация бокса под руководством мэра В. К. Мазура, ДЮСШ (Н. А. Паламарчук), завод «Прогресс» (Г. Й. Лосовский), предприниматель А. В. Ревега… Думаю, что благодаря этим людям и их поддержке мы будем показывать достойные результаты.»

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0