Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
ДТП на Європейській: 20-літній кермувальник ВМW із розгону «влетів» в Арку
Chatbox Світлана Матковськ...
Діма ти вопше гоніш що ти робиш дурачок
Time 21:26 - 07-02-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Али Каддафи
:shame: Смертной кары не будет, ...
Time 12:03 - 23-01-2018
План зонування території Бердичева обговорили на слуханнях і затвердили на містобудівній раді
Chatbox Анатолий Шателюк
Важливо залучити до розробки та ...
Time 19:00 - 22-01-2018
Вбивство у Бердичеві: у загибелі жінки підозрюють її чоловіка
Chatbox Сергій Рудь
Такий чоловік, що скоїв вбивств ...
Time 21:41 - 21-01-2018
«Вітання із Бердичева» - ХІІ церемонія відзначення бердичівлян!
Chatbox Viktor Bessalitsk...
:boon:
Time 15:29 - 21-01-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»

Time Додано: п'ятниця, 17 бер. 2017, 17:08 ( 11 міс. назад )

Раз на рік у дитячій книгозбірні Бердичева традиційно визначають Найкращого читача міста, участь у цьому дійстві беруть, мабуть, чи не найактивніші та найчисленніші завсідники закладу – школярі 6-х та 7-х класів. У 2017-му ці діти вже встигли здобути звання найкращих кожен у своїй школі, і тепер зібралися, аби позмагатися за перемогу у 2-му, міському, етапі Всеукраїнського конкурсу «Книгоманія-2017». І місце давало право представити Бердичів на обласному етапі, ну а вже у випадку перемоги у Житомирі – відвідати місто Лева та його дитячий читацький фестиваль.

Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017» Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017» Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017» Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017» Найкращі юні читачі Катерина Бурлака та Андрій Марков представлятимуть Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017»

Почали з найскладнішого – інтелектуальної гри, в якій учасники мали правильно відповісти на 16 питань. Чи так вже складно це було? Десь, можливо, так, десь, звісно, ні – принаймні, для тих 6-класників, котрі, як риба у воді, почувалися на сторінках творів Нестайка і Конан Дойла, Толкіна і Гауфа, Андерсена і Сент-Екзюпері. Стосунки «на ти» із голим королем, Карликом Носом, Філеасом Фоггом, «тореадорами з Васюківки» давали шанс вирватися уперед і представникам 7-х класів.

І ось час на відповіді вичерпано, і папери передані лічильній комісії… Поки у ній вираховували, хто з юних читачів наймайстерніше склав усі «скельця» у «Калейдоскопі літературних героїв», претенденти на звання Найкращого читача перейшли до презентацій. Коли ти і справді любиш книгу, то неодмінно повинен мати свою особисту «Золоту полицю», на якій красуються твори, наймиліші твоєму серцю й розуму. У кожного з цих дівчат та хлопчиків вона своя – ця скарбничка, і якщо її вміст розкласти на одній спільній полиці, то ряснітиме та Нестайком й Сухомлинським, Джоан Роулінг та Деном Брауном. У прекрасному сусідстві на ній мешкатимуть Ліна Костенко, Джек Лондон, Марк Твен, Стівен Кінг, Леся Українка та багато-багато імен, котрі залишили яскравий слід у літературі.

Зірковий читач – саме ти? Доведи це у наступному конкурсі – змістовно, оригінально та щедро на емоції! А суворе журі оцінить – п’ятіркою, а може й «двійочкою», то вже, як піднесеш та обставиш свій гасло-виступ.

Зрештою, все, що мали довести, бердичівські друзі Книги довели – настав час підрахунків оцінок. Із 7-м класом пройшло все гладенько: володаркою номінації «Лоцман книжкових морів» стала учениця 4-го НВК Влада Березовенко, а перемогу у номінації «Юний ерудит» виборола представниця НВК № 10 Яна Волкова. Що ж до лідера, то серед 14-ти школярів він визначився доволі чітко, мав пристойний відрив від інших, адже чудово проявив себе на усіх етапах конкурсу. Окрім того, до речі, повторив свій минулорічний успіх, в якому, як і цього року, йому допоміг вірний друг – Книга. Між ними так склалося: він розуміє Книгу, Книга розуміє його. Такий уже цей він – Андрій Марков із 12-ї школи…

Хто вже додав роботи журі, то це молодші учасники конкурсу. «Лоцманом» серед 6-класників виявилася Євгенія Мельник з 12-ї школи. А ось за звання переможця розгорнувся справжній батл. Вони майже ідентично презентували себе, однаково переконливо довели, що є Зірковими читачами, однаково грамотно відповіли і на питання вікторини – гімназистка Катерина Бурлака та колегіантка Вікторія Клішевич. Додаткові питання вікторини, додатковий творчий виступ – і знову обидві на рівні. Знаючи, що у Житомирі, серед іншого, судді звертатимуть увагу на артистизм учасників, дівчатам запропонували прочитати свої найулюбленіші вірші. І римовані рядки таки принесли бажаний результат: Вікторії відійшло почесне звання «Юного ерудита», ну а Катерина представлятиме Бердичів на обласному етапі «Книгоманії-2017».

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 1

Chatbox Аноним

Я так и знал что Андрей прбедит

Time вівторок, 08 серп. 2017, 15:55 (6 міс. назад)