Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Лікарі «Швидкої» просять підтримати петицію
Chatbox Viktor Bessalitsk...
Посилання:
Time 19:37 - 21-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Найкращі інвестиції – у дітей!

Time Додано: середа, 20 вер. 2017, 17:41 ( 6 міс. назад )

У ДНЗ «Дошколярик», що у селі Скраглівка, відкрили ще одну групу й відтепер дитячий садочок, куди із задоволенням щоранку йдуть 80 маленьких мешканців села, зможе умістити до 90 дітей! Без черг і відмов садок зможе умістити усіх бажаючих малят!

Найкращі інвестиції – у дітей! Найкращі інвестиції – у дітей! Найкращі інвестиції – у дітей! Найкращі інвестиції – у дітей! Найкращі інвестиції – у дітей! Найкращі інвестиції – у дітей!

Відкриття групи у сучасному дошкільному закладі стало справжнім святом для вихователів, вихованців та їх батьків, на яке не забули запросити й тих, хто допоміг реалізувати мрію.

Такому результату передувала копітка робота, яка вимагала і часу, і значних коштів. 300 тис. грн. із державного фонду соціально-економічного розвитку вдалось отримати на сільський садок завдяки клопотанню народного депутата Олександра Ревеги, більше 100 тис. грн. виділила сільська рада.

За кошт сільського, районного бюджетів та завдяки спонсорській допомозі закуплено меблі, наочність, іграшки, у затишній спальній кімнаті з’явились новенькі ліжечка й м’яка постіль. Добре допомагати тим, хто бажає працювати й змінювати життя на краще, кажуть меценати.

Інспектуючи дошкільні заклади ще минулоріч, пригадує Софія Броніславівна, із пам’яті не виходив ДНЗ села Осиково, де вихованцями близько 40 діток. Тільки-но заходили у приміщення – вчувався запах застояної води.

Переконались: причина – непридатні туалети. Та Осиково, у якому багато зроблено й ще більше заплановано, як і кожне українське село, потерпає від нестачі фінансування. Тоді й вирішили звернутись до народного депутата, аби допоміг коштами на капітальний ремонт туалетних приміщень садка.

Гроші із фонду соціально-економічного розвитку надходили двома траншами. Спочатку – 95 тис. грн. Коли розпочали, згідно проектної документації, роботи, стало помітно: фінансування не вистачить. Тоді ще 70 тис. грн. отримали додаткових, а ще – доклали великої праці усі, починаючи від сільського голови до нянечок і батьків – і ось, результат: сучасні й комфортні кімнати гігієни для малюків. Щирі слова вдячності від районної влади, колективу та громади Осиково звучали на адресу народного депутата України Олександра Ревеги.

Сучасний санвузол – то стимул і увесь дитячий садок відремонтувати, переобладнати, покращити в ньому умови. І сільський голова, і завідуюча, тут же при нагоді звертаються знову до гостей, бо хочеться для дітей і новеньку спальну кімнату, і окрему їдальню, і утеплити приміщення знадвору, аби «йшло» менше газу взимку та було тепліше.

Роботи багато, але «якщо є велике бажання і стремління громади – то неодмінно буде гарний результат», адже «вдається там, де максимально активна громада», схожу думку висловлюють як голова райради, так і народний депутат.

Репортаж Олени Лук’янюк

Chatbubbles Коментарів: 0