Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
“Секонд-хенду” у Бердичеві загрожує закриття?
Chatbox Микола Миколайович
Ви всі брихуни ви тільки наживаетеся
Time 19:58 - 17-07-2019
Фестиваль «STEM – весна – 2019» у НВК №10
Chatbox Юрій Доготар
НВК №10 - лідер освіти! В цьому ...
Time 06:28 - 09-05-2019
Довгождана прем’єра у Бердичеві: у Театрі на Європейській давали «Фріду» Марини Гримич
Chatbox Pavel P
Кому нужна качественная премиум ...
Time 23:26 - 30-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Результати виборів по виборчому округу №63
Chatbox Pavel P
В гугл такого полно. Ничего нов ...
Time 02:14 - 29-04-2019
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Найчисленніший колектив Центру Разумкова – ансамбль «Колібрі» – відзначив своє 10-річчя

Time Додано: вівторок, 30 квіт. 2019, 17:02 ( 3 міс. назад )

Танцюючи, вони здатні зависати над сценою, а можуть, наче, змахнувши крилами, стрімко віднестися назад, аби через мить просто вертикально злетіти кудись далеко уверх. Розсипаючись на безліч дрібних часток, в якийсь момент всі збираються в єдину потужну силу…

Найчисленніший колектив Центру Разумкова – ансамбль «Колібрі» – відзначив своє 10-річчя

У бердичівському міському Палаці культури яскравий та летючий своє 10-річчя відзначив зразковий хореографічний ансамбль «Колібрі» Центру позашкілля ім. О. Разумкова. Саме собою напрошується питання: «10 років – то багато чи мало?» Якщо брати до уваги не кількість днів і місяців, а, припустимо, скільки усього зроблено, досягнуто, скільки обдарувань виплекано та надійно прищеплено любов’ю до танцю, то «Колібрі» – ювіляр дуже й дуже шанований.

Як мініатюрна колібрі відрізняється з-поміж інших птахів, так і їхній «Колібрі» не схожий на решту творчих колективів, стверджують «разумковці». Зокрема, чимало з тих, хто починав маленьким танцюючим пташеням, оперившись у майстерність, обрав хореографію за професію. Не дивно, що ансамбль Маріанни Андрейчик має свій особливий імідж.

Ще одна особливість летючого ювіляра: його ватажка дуже часто можна побачити на одній сцені з вихованцями. Зі слів самих «колібриків», це мотивує, дає відчуття підтримки та просто додає чималу порцію до гарного настрою. Ти починаєш утверджуватися у думці, ким є насправді.

За 10 років хореографічної феєрії ансамбль «Колібрі», здається, безліч разів довів і «передовів»: вони – то спільнота, в якій поняття «дружба» та «підтримка» – в особливій ціні, вони – то атмосфера комфорту, що здатна затягнути і вже не випустити, ступивши до володінь Маріанни Андрейчик, драйв танцю ловлять усі – і вибухові бердичівські матусі, і вибухова бердичівська дітвора.

Репортаж Олександра Єжеля

Chatbubbles Коментарів: 0