Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У Бердичеві невідомі молотками «декомунізували» Героя Радянського Союзу генерала Ватутіна
Chatbox Андрей Енжиевский
ну почему же неизвестные? прост ...
Time 23:35 - 20-03-2018
Танкісти з Гончарівського стали переможцями міні-футбольної першості ОК «Північ»
Chatbox Владимир Куйдич
я Вам так скажу телеканал ВИК п ...
Time 09:09 - 16-03-2018
Надзвичайники врятували життя людині
Chatbox ТИ Бос
Цей пожар був за адресою Одеськ ...
Time 14:42 - 09-03-2018
Ольга Сумська та її чоловіки зіграли «Сублімацію любові» у Бердичеві
Chatbox Михайло Пасічник
Видно, сподобався наш Бердичів ...
Time 18:33 - 03-03-2018
Найвищий дар людини – рідна мова!
Chatbox Михайло Пасічник
Ось яка національно свідома мол ...
Time 07:27 - 22-02-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Нагородження лауреатів конкурсу робіт образотворчого мистецтва «Сузір’я Бердичева»

Time Додано: четвер, 16 жовт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Ціла плеяда зірок дитячих талантів освітила залу міського Будинку дитячої творчості. Завершився перший етап другого конкурсу робіт образотворчого мистецтва серед учнів шкіл «Сузір’я Бердичева». Журі, до складу якого входили представники БДТ та міського відділу управління освіти і науки, нагородило творчу молодь у трьох номінаціях: «декоративно-ужиткове мистецтво», «вишивка» та

Нагородження лауреатів конкурсу робіт образотворчого мистецтва «Сузір’я Бердичева»

«малюнок». Юні митці отримали пам’ятні грамоти та подарунки від спонсорів – молодіжної організації «Бомонд» та товариства «Транзит-С». Після нагородження діти із задоволенням роздивлялися та жваво обговорювали роботи одне одного, цікавилися технікою їх виконання.

У загальноосвітній школі номер 11, в якій навчається Микола Аістов, багато хто навіть не здогадується, що юний футболіст має неабиякий хист до малювання. Робота хлопця «На болоті», яку він зробив разом із своїм класним керівником, зайняла перше місце у номінації «Малюнок». Аістов Микола, призер конкурсу у номінації «Малюнок»: «Я взяв глянцевий папір, натер його воском, потім закрасив синьою фарбою, а коли вона висохла – видряпував голкою візерунок».

Роботи із серії під назвою «Мальовнича Україна» Андрій Гайченя робив у декілька етапів. Спочатку наносив клей на дерев’яну основу,за допомогою клею закріплював глиняний рельєф, а потім розфарбовував виріб гуашшю і вкривав лаком. Юнак сьогодні отримав найкращий, на його думку, подарунок – можливість поділитися своєю творчістю з іншими. Гайченя Андрій, призер конкурсу у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»: «Я хотів сказати велике спасибі організаторам цієї акції за те, що вони роблять для розширення дитячих талантів. Такі конкурси дуже сприяють розвитку нашої дитячої творчості».

Юні митці звертаються і до давніх технік. Витинанка – це самобутній вид народного мистецтва, що має глибокі і багаті традиції, розповіла володарка гран-прі конкурсу Марина Ярославець про свою роботу з одноіменною назвою. Ярославець Марина, володарка гран-прі конкурсу: «Для того, щоб зробити витинанку треба взяти суцільний папір, потім за ескізом вирізати контур так, щоб всі його елементи з’єднувалися. Не може бути розірваних елементів, вся витинанка – це суцільне полотно. Тільки потім малюнок наклеюється на певний фон. Моя робота – це тиждень кропіткої праці. Найважче – це наклеїти витинанку, бо щось загинається, щось відривається – треба дуже ретельно прослідкувати, щоб вона була акуратною».

Маринина «Витинанка» разом із роботами інших переможців конкурсу братиме участь у обласній виставці «Барви Полісся».

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0