Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox :)
Дивно наші люди розуміють свобо ...
Time 00:30 - 05-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Татьяна
Для Директор школи (23.235.227. ...
Time 23:57 - 04-09-2017
Тротуарною плиткою вистеляють підхід до майбутньої дитячої поліклініки
Chatbox Вася Бакс
для Аноним (91.229.240.90) -моз ...
Time 22:45 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Батько
Погоджуюся з попереднім комента ...
Time 22:40 - 04-09-2017
Освітяни Бердичева готові крокувати у новий навчальний рік!
Chatbox Дядько
Моя дівчина,наразі дружина прац ...
Time 22:34 - 04-09-2017
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Нагородження лауреатів конкурсу робіт образотворчого мистецтва «Сузір’я Бердичева»

Time Додано: четвер, 16 жовт. 2008, 06:00 ( більше 9 року назад )

Ціла плеяда зірок дитячих талантів освітила залу міського Будинку дитячої творчості. Завершився перший етап другого конкурсу робіт образотворчого мистецтва серед учнів шкіл «Сузір’я Бердичева». Журі, до складу якого входили представники БДТ та міського відділу управління освіти і науки, нагородило творчу молодь у трьох номінаціях: «декоративно-ужиткове мистецтво», «вишивка» та

Нагородження лауреатів конкурсу робіт образотворчого мистецтва «Сузір’я Бердичева»

«малюнок». Юні митці отримали пам’ятні грамоти та подарунки від спонсорів – молодіжної організації «Бомонд» та товариства «Транзит-С». Після нагородження діти із задоволенням роздивлялися та жваво обговорювали роботи одне одного, цікавилися технікою їх виконання.

У загальноосвітній школі номер 11, в якій навчається Микола Аістов, багато хто навіть не здогадується, що юний футболіст має неабиякий хист до малювання. Робота хлопця «На болоті», яку він зробив разом із своїм класним керівником, зайняла перше місце у номінації «Малюнок». Аістов Микола, призер конкурсу у номінації «Малюнок»: «Я взяв глянцевий папір, натер його воском, потім закрасив синьою фарбою, а коли вона висохла – видряпував голкою візерунок».

Роботи із серії під назвою «Мальовнича Україна» Андрій Гайченя робив у декілька етапів. Спочатку наносив клей на дерев’яну основу,за допомогою клею закріплював глиняний рельєф, а потім розфарбовував виріб гуашшю і вкривав лаком. Юнак сьогодні отримав найкращий, на його думку, подарунок – можливість поділитися своєю творчістю з іншими. Гайченя Андрій, призер конкурсу у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво»: «Я хотів сказати велике спасибі організаторам цієї акції за те, що вони роблять для розширення дитячих талантів. Такі конкурси дуже сприяють розвитку нашої дитячої творчості».

Юні митці звертаються і до давніх технік. Витинанка – це самобутній вид народного мистецтва, що має глибокі і багаті традиції, розповіла володарка гран-прі конкурсу Марина Ярославець про свою роботу з одноіменною назвою. Ярославець Марина, володарка гран-прі конкурсу: «Для того, щоб зробити витинанку треба взяти суцільний папір, потім за ескізом вирізати контур так, щоб всі його елементи з’єднувалися. Не може бути розірваних елементів, вся витинанка – це суцільне полотно. Тільки потім малюнок наклеюється на певний фон. Моя робота – це тиждень кропіткої праці. Найважче – це наклеїти витинанку, бо щось загинається, щось відривається – треба дуже ретельно прослідкувати, щоб вона була акуратною».

Маринина «Витинанка» разом із роботами інших переможців конкурсу братиме участь у обласній виставці «Барви Полісся».

Автор Алла Губко

Камера Віталій Сінєльніков

Chatbubbles Коментарів: 0