Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
Якість очищення стічних вод у Бердичеві та районі підвищуватимуть у два етапи
Chatbox Олег Козловський
Замовлений репортаж , за кошти ...
Time 16:16 - 23-04-2018
Бердичів мистецький
Chatbox Виктор Гердель
Помню многих!!! Великолепная по ...
Time 18:13 - 04-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Elena Demyanchuk
Вдячні за підтримку! Всім гарно ...
Time 18:41 - 02-04-2018
Центр розвитку сім’ї і дитини «Катафєйка» провів для дітей пасхальне свято
Chatbox Катеринка Катафєй
Щиро дякуємо за співпрацю!
Time 16:43 - 02-04-2018
У Бердичеві доводили, що «Мама, Тато, Я – спортивна сім’я!»
Chatbox Nady Gl
Вітаємо! Молодці :basketball:
Time 22:54 - 25-03-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Над Бердичевом знову зійшло сузір’я юних талантів

Time Додано: неділя, 18 квіт. 2010, 06:00 ( близько 8 року назад )

У рамках ІІ-го міського конкурсу дитячої творчості “Сузір’я Бердичева” на головній сцені відділення художньо-естетичного виховання ЦПО ім. О. Разумкова виступали майстри розмовного жанру й театрального мистецтва. Помиляється той, хто думає, що бердичівських дітей не вабить прекрасне: вони можуть бути і натхненними читцями, і трагіками, і клоунами. До природного таланту додається старання й праця педагога і ось вже маємо справжню виставу.

Над Бердичевом знову зійшло сузір’я юних талантів

За І місце у конкурсі боролися 137 учасників у 5-ти вікових категоріях. Чого тільки не побачили глядачі у їхньому виконанні. Тут тобі і справжній театр тіней, і два друга-тореадори, і півні з мишенятами, і лисиця із зайцями.

Анна Семеняка, учениця ЗОШ № 15: “Я сьогодні виконувала роль Зозулі у байці Л. Глібова «Зозуля і Півень». У ній говориться, що у кожної людини є недоліки. Дві нікчеми вихваляють одне одного, а насправді роблять це нещиро… Мені у житті також доводилось робити так само: бувало, хвалила друга, хоча нічого позитивного в його діях не було.”

Театру “Казковому”, що існує в 11-й школі, виповнилося 2 роки. За цей час там змінилося 2 склади і зіграно безліч вистав. Ляльки, декорації — все це школярі виготовляли власноруч разом зі своїми керівниками.

Карина Полякова, учениця ЗОШ № 11: “Вчитель нас вибирає зі всієї школи, вибирає тих, хто може зіграти роль. Ми можемо грати різні ролі: хочеш – лисицю, хочеш – зайця. Якщо у когось не виходить, то вчитель підбере йому іншу роль.”

Глядачі щиро співпереживали зайцеві, якого вигнала з його власної оселі лисиця. Іноді було й смішно, іноді — страшно... Таку атмосферу створювали ті, хто знаходився за лаштунками. Чи не образливо артистам, що уся слава дістається казковим персонажам, а не їм, які вдихають у звірів життя?

Яна Лонська, учениця ЗОШ № 11: “Ми передаємо характер образа лялькою і зовсім не страждаємо на зіркову хворобу, мовляв, інших артистів бачать і знають в обличчя, а нас – ні. Ми також відомі, правда, у своїх колах. Краса – це не те, що ми бачимо а те, що відчуваємо.”

Дійство, яке тривало на сцені кілька годин, вселяє надію у те, що у Бердичеві цікавитимуться театром й надалі, кажуть члени журі. Для цього, впевнені вони, у місті є все: і талановиті артисти,і вдячні глядачі.

Алла Жукова, режисер МПК ім. О. Шабельника, член журі: “Мене дуже вразило те, що я побачила: вразили колективи, вразила робота керівників, підготовка до виступів. Все було органічно, яскраво, гарні декорації, гарні костюми… Діти, виходячи, на сцену, переживали, але у результаті виходило все чудово.”

Незабаром світло бердичівського сузір’я осяє таланти юних бердичівських танцюристів. Побачити ж усіх разом — кращих співаків, акторів, читців й тих, хто займається танцями, можна буде на заключному гала-концерті, який заплановано провести 30-го квітня у міському Палаці культури ім. О Шабельника.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0