Архів новини

Chatbubbles Останні коментарі
У суботу 8-го вересня у Бердичеві – Турнір Лонського!
Chatbox назар мазурець
:champion: :champion: :champion:
Time 19:07 - 07-09-2018
Вийшов із лазні – потрапив під машину
Chatbox Максим Семенюк
Это все тупое враньё ! Человек ...
Time 21:15 - 02-09-2018
Чи зникне 20 приміських маршрутів через складнощі у «Бердичівському АТП-11837»?..
Chatbox Василь Недзельськи...
ТИ ЧМО !!!
Time 00:23 - 23-08-2018
«Наш піт береже піхоти кров»: 26-а артбригада презентувала збірку поезій
Chatbox Сергій Ярошовець
Вона приходить, коли їй забагне ...
Time 22:38 - 15-08-2018
«Прибрався уранці – прибери свою планету…»
Chatbox Олена Лук'янюк
Так, на жаль, не все умістив сю ...
Time 19:34 - 03-08-2018
Загружаем курсы валют от minfin.com.uaТут може бути Ваша реклама

Повідомлення

Над Бердичевом знову зійшло сузір’я юних талантів

Time Додано: неділя, 18 квіт. 2010, 06:00 ( більше 8 року назад )

У рамках ІІ-го міського конкурсу дитячої творчості “Сузір’я Бердичева” на головній сцені відділення художньо-естетичного виховання ЦПО ім. О. Разумкова виступали майстри розмовного жанру й театрального мистецтва. Помиляється той, хто думає, що бердичівських дітей не вабить прекрасне: вони можуть бути і натхненними читцями, і трагіками, і клоунами. До природного таланту додається старання й праця педагога і ось вже маємо справжню виставу.

Над Бердичевом знову зійшло сузір’я юних талантів

За І місце у конкурсі боролися 137 учасників у 5-ти вікових категоріях. Чого тільки не побачили глядачі у їхньому виконанні. Тут тобі і справжній театр тіней, і два друга-тореадори, і півні з мишенятами, і лисиця із зайцями.

Анна Семеняка, учениця ЗОШ № 15: “Я сьогодні виконувала роль Зозулі у байці Л. Глібова «Зозуля і Півень». У ній говориться, що у кожної людини є недоліки. Дві нікчеми вихваляють одне одного, а насправді роблять це нещиро… Мені у житті також доводилось робити так само: бувало, хвалила друга, хоча нічого позитивного в його діях не було.”

Театру “Казковому”, що існує в 11-й школі, виповнилося 2 роки. За цей час там змінилося 2 склади і зіграно безліч вистав. Ляльки, декорації — все це школярі виготовляли власноруч разом зі своїми керівниками.

Карина Полякова, учениця ЗОШ № 11: “Вчитель нас вибирає зі всієї школи, вибирає тих, хто може зіграти роль. Ми можемо грати різні ролі: хочеш – лисицю, хочеш – зайця. Якщо у когось не виходить, то вчитель підбере йому іншу роль.”

Глядачі щиро співпереживали зайцеві, якого вигнала з його власної оселі лисиця. Іноді було й смішно, іноді — страшно... Таку атмосферу створювали ті, хто знаходився за лаштунками. Чи не образливо артистам, що уся слава дістається казковим персонажам, а не їм, які вдихають у звірів життя?

Яна Лонська, учениця ЗОШ № 11: “Ми передаємо характер образа лялькою і зовсім не страждаємо на зіркову хворобу, мовляв, інших артистів бачать і знають в обличчя, а нас – ні. Ми також відомі, правда, у своїх колах. Краса – це не те, що ми бачимо а те, що відчуваємо.”

Дійство, яке тривало на сцені кілька годин, вселяє надію у те, що у Бердичеві цікавитимуться театром й надалі, кажуть члени журі. Для цього, впевнені вони, у місті є все: і талановиті артисти,і вдячні глядачі.

Алла Жукова, режисер МПК ім. О. Шабельника, член журі: “Мене дуже вразило те, що я побачила: вразили колективи, вразила робота керівників, підготовка до виступів. Все було органічно, яскраво, гарні декорації, гарні костюми… Діти, виходячи, на сцену, переживали, але у результаті виходило все чудово.”

Незабаром світло бердичівського сузір’я осяє таланти юних бердичівських танцюристів. Побачити ж усіх разом — кращих співаків, акторів, читців й тих, хто займається танцями, можна буде на заключному гала-концерті, який заплановано провести 30-го квітня у міському Палаці культури ім. О Шабельника.

Автор: Олександр Єжель

Камера: Юрій Гавриш

Chatbubbles Коментарів: 0